Knižní verzi detektivek má raději čtenářka Delfi.na, která se přiznává, že v mládí dokázala u knížky zůstat tak dlouho, že pak ani nešla spát, než ji celou přečetla. Bylo to nejspíš bujnou fantazií...

Na své čtenářské mládí vzpomíná v dnešním příspěvku k tématu čtenářka Delfi.na...


Dobrý den všem,

za mlada, to jsme byla úplně zblázněna do knížek, četla kdykoliv jsem mohla a po zhasnutí dočítala knížku pod peřinou s baterkou. Děj mě úplně strhl a já nemohla přestat. Samozřejmě tehdy jsem četla cokoliv, měla bujnou představivost a líbilo se mi vybavovat si postavy podle svého.

Teď už na čtení nemám tolik času, ale ano detektivky mám ráda.

Tak jsem přečetla některé knížky od Agáthy Christie a teď v poslední době hodně od Dicka Francise. Jeho detektivky z prostředí koňských dostihů úplně miluji. Samozřejmě, že si vždy vytipuji vraha a mám co dělat, abych se nekoukla na konec knížky, jestli je můj tip správný. Čtu hrozně rychle, abych už věděla, jak na tom s mým tipem jsem. Samozřejmě, že jsem většinou vedle.

A samozřejmě, že se ráda dívám i na detektivky na obrazovce, ale knížky mám raději.

Delfi.na

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 29. února 2012: Detektivky

  • Máte ráda detektivky?
  • Raději je čtete, nebo se na ně díváte na obrazovce či plátně?
  • Jaký typ detektivek máte nejraději?
  • Byla byste dobrý detektiv? Tedy umíte dopředu odhalit pachatele?

V detektivním tématu dne můžete získat hned několik cen. Stačí napsat příspěvek, zaslat ho na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a dodržet podmínku,.že příspěvek musí být alespoň tak dlouhý jako tento odstavec a nesmí přijít později než v 15.30 hodin 29. 2. 2012 a zařadíte se do slosování o následující krásné knižní ceny: ve hře jsou 2 detektivní balíčky s knížkami od Agathy Christie (Potíže v zálivu Pollensa) a Dicka Francise (Hrozba).

Reklama