Že to v Mixit se sladkým, zdravým a křupavým umějí, dokazují už 8 let. Ale co slané zobání? Jestli vám v nabídce chybělo, tak teď už nemusí. Mixit totiž přichází s opravdovou slanou dobrotou. A podle prvních ohlasů to vypadá, že se trefili přímo do černého (rozumějte: moc dobrého).

A co jsou ty Oříšky z pece vlastně zač? Pěkně popořadě: směs mandlí a kešu ořechů je lahůdkou sama o sobě. Přidejte špetku žhavého chilli, himalájské soli a český med z křivoklátska, nechte opražit v peci a máte neopakovatelnou pochoutku. A to načasování! Chilli v zimě zahřeje a navíc nemusíte vymýšlet, čím zpestříte silvestrovské občerstvení nebo co mlsat u televize za dlouhých zimních večerů.

Pochutnejte si na slaných a kořeněných křupavých oříšcích a nechejte odborníky na dobroty z Mixit, ať za vás vyřeší kromě ranního i to večerní (nejen) párty zobání.

Balíček pražených Oříšků z pece s medem a chilli obsahuje jádra kešu ořechů a mandlí, med, sůl a mleté chilli. Balení 140 gramů zakoupíte na MIXIT.CZ za 99 Kč.
Zde najdete další Vánoční kolekce od MIXIT.CZ

Reklama