Tuhle sérii buď milujete, nebo nemůžete vystát. Znám chlapy, kteří na Ethana Hunta chodí sami, protože jim jejich ženy řekly, že na takovou blbost nepůjdou. Ale tak nějak věřím tomu, že převládá skupina těch, které doma partnerka láme, kdy se už půjde na Toma Cruise.  Patřím do té druhé skupiny a jsem tedy (logicky a možná trochu neobjektivně) nadšená i tentokrát.
Mission: Impossible - Fallout
Ve filmu opět nechybí honičky, napětí, trocha toho cestování...  ani krásné ženy. A pak samozřejmě typický humor.
Mission: Impossible - Fallout
Proč se nám filmy z této série tak líbí? Za muže asi zásadní faktor objasňuje postřeh trenéra, ke kterému chodím cvičit a jenž ví o možnostech lidského těla vše. Kromě toho, že Mission: Impossible má prý to, co se od takového filmu očekává, oceňuje také fakt, že i když se všechny ty kousky, které Tom Cruise předvádí, zdají být neuvěřitelné, jsou podle něho v reálu při určitých schopnostech proveditelné. Ne jako v podobných „akčňácích“, kdy má pocit, že tvůrci trochu zapomněli na fyzikální zákony. Inu, každý si všímá něčeho jiného. Za ženy asi mohu říct, že nám je tohle celkem jedno. Že na Toma budeme hledět se zatajeným dechem, i kdyby mu z ničeho nic narostla křídla a vzlétl do nebes.  

Víte, že …

  • Tom Cruise tradičně točil akční scény sám
  • I když si při jednom přeskoku zlomil nohu, nenechal se odradit
  • Uvidíte ho mimo jiné pilotovat vrtulník nebo skákat s padákem z osmikilometrové výšky

Mission: Impossible - Fallout
Mission: Impossible - Fallout
Filmem Mission: Impossible – Fallout vrcholí celá série“, říká Tom Cruise. „Vrací se většina postav, které se objevily v předchozích dílech, a dovypráví se všechny příběhové linky. Pro Ethana je to velmi osobní, ale na druhé straně také velmi epická cesta,“ dodává herec a fanoušci si tak mohou lámat hlavu, co tím (ne)chtěl charismatický herec naznačit. Necháme se překvapit a zatím užívejme jeho aktuální snímek.

foto: CinemArt a.s.

Přečtěte si také:

Uložit

Reklama