A máme tu sny o létání, které patří k těm příjemnějším. Děkujeme za ně čtenářce s nickem richada.

Já jsem musela být v minulém životě řecký letec! Velmi často sním o tom, jak létám jen tak vzduchem, odrazím se od země a letím nad mořem zároveň s racky i jiným ptactvem. Většinou se to odehrává někde v Řecku, lidé na mě volají a zdraví mě v řeckém jazyce. Moc příjemné, křičím na ně dolů, jásas, kaliméra atp.

Přitom řecky neumím, jen pár frází, hlavně kolik co stojí, číslovky a objednat si něco v restauraci.

Když nelétám, tak skáču s padákem, tyhle sny mám fakt moc ráda, vracejí se často, já se na ně dokonce už těším!

Ošklivé sny nemívám a jsem za to ráda.

Jen jednou se mi zdálo, že jsem jela s manželem někam vlakem, na jedné stanici přistoupily dvě jeptišky. Manžel se s nimi dal do řeči a začal jim vyprávět o tom, jak jsem já - neznaboh zbožná, jak se každý den modlím. Mě to tak rozlítilo, že jsem mu vrazila facku a chtěla jsem vystoupit na další zastávce. Dveře nešly otevřít, tak jsem na ně vzteky bušila, pak jsem se ze snu probrala u okna, představte si, to na mě bušila kolegyně, že jsem zaspala do práce!!

Přeji všem jen krásné snění.                        

richada

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Sny o létání mám také často. Teď mi zrovna naše redakční astroložka Míša Kudláčková vysvětlila, že znamenají touhu po svobodě.

Jaké sny míváte vy, milé ženy-in? Létáte, plavete, někam skáčete, chodíte nahá mezi lidmi? Napište nám o svým snových dobrodružstvích, téma je teprve na začátku.

redakce@zena-in.cz

Reklama