Milá redakce a čtenářky.

     Od dětství se tímhle tématem potýkám a musím říct, že se mi z něj dělá husí kůže. Nevím, čím jsem si to zasloužila, ale funguje u mne takový ten bezdrátový telefon. Myslím na to, že už jsem dlouho neviděla brášku a on zavolá nebo přijede. Jsem celý den v práci nervózní a přecházím jako zvíře v kleci a ejhle !  manžel volá, že se mu stal úraz a jede na pohotovost. Myslím na některé z mých dětí – a zaručeně se s ním něco děje.

    Zdají se mi sny a mnohokrát se splní, i když si občas zoufale přeji, aby to nebyla pravda. Opravdu o takovéhle věci není radno stát. V minulém životě jsem prý byla čarodějnice a jako takovou mě prý i zlikvidovali. Jediné co mě těší, že údajně předávám pozitivní energii. Nevím, to tvrdí ostatní. Když někomu masíruji záda, prý moje ruce úžasně hřejí a pomáhají.

    Opravdu o těchhle věcech moc nevím a protože mi to není příjemné, ani do toho nechci vidět dál.

 

Vikina007


Milá Vikino, děkujeme za příspěvek. Všechno je jen o energii, která proudí kolem nás. Někdo má ten dar, že s ní umí krásně nakládat. Asi patříte mezi ty šťastlivce, kteří to dokáží. A jestli předáváte pozitivní energii, jste  šťastná žena. Lidé vás mají rádi, tak jako my tady v redakci.

Přejeme vám krásný podzimní den, hodně pozitivní energie a ještě více myšlenek k napsání dalších a dalších příspěvků

Za váš příspěvek vám posíláme dáreček - spray panthenol forte. Asi už se v následujících dnech od sluníčka nespálíte, ale v zimě na horách nebo v letních měsících se vám bude určitě hodit.

redakce@zena-in.cz

 

Dnes je téma TAJEMNO

Byla jste u kartářky?

Máte zvláštní schopnosti?

Necháte si věštit z křišťálové koule?

Napište nám

 

 

 

 

 

Reklama