Naše čtenářka Marcela je první odvážná, která se rozhodla přispět do dnešního tématu, zabývajícího se velikostí penisu. Ona velikost neřeší, a to její první manžel měl nejspíš kapitální kousek. Máte to stejně?


Bude mi padesát, mám za sebou jeden krásný partnerský vztah a ten druhý stále prožívám.

Víte, velikost penisu mého prvního partnera mě ani nepřekvapila, milování bylo krásné, uspokojivé. Příčinou našeho rozchodu byla jeho práce - nechtěla jsem se o něj neustále strachovat a obávat, jestli dojede a vrátí se v pořádku. Chybělo mi častější pohlazení a tak jsme se rozešli jako přátelé. Dodnes trvá mezi námi přátelský vztah, občas si zajedeme spolu na oběd nebo aspoň na kafe. Proto mě při jednom posezení překvapila jeho otázka, jestli si myslím, že je tam dole moc vybaven. Našel si prý partnerku, která se jeho nástroje bojí.

Nevím, nikdy jsem své partnery nesrovnávala, s mým nynějším manželem prožívám pěkný vztah a sex. Jeho oblíbenému úsloví je, že v mé malé ruce vynikne i malý penis, taky nemůžu dát za pravdu, protože jeho majitelem rozhodně není - je to klasická velikost. K tomu jsem dospěla po rozhovoru s mým bývalým.

(Jo - a náš syn z prvního vztahu se potatil!)

Marcela

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rozhoduje velikost penisu?

Pryč se zábranami, pište mi své úsměvné historky! Setkala jste se v období sbližování u některého svého partnera se skutečným extrémem? Téma můžete zpracovat například z těchto úhlů pohledu (ale samozřejmě i z jiných)...

  • Extrémně velký penis (málem mě roztrhl).
  • Extrémně malý penis (hledala jsem ho mikroskopem).
  • Malé a velké divadlo.
  • Zajímá mě tvar, ne velikost (buřt versus žížala).

Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu...

A jaká bude dnes odměna za nejlepší příspěvky? Samozřejmě půjde o něco k tématu hodícího se, konkrétně o knihy z nakladatelství Metafora (www.metafora.cz). Dvě z vás získají titul Erotická masáž a nejlepší příspěvek k němu ješte titul Orgazmus.

Erotická masáž Orgasmus

Reklama