62ece9bcb3fa5obrazek.jpgDrogerie ROSSMANN si je vědoma toho, že krása spočívá v tom pomáhat si navzájem. Proto v srpnu 2022 spouští již letošní druhou vlnu svého úspěšného charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ. Zákazníci mohou v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB rozhodnout o tom, jak bude rozdělen další milion korun. V této vlně se rozhoduje mezi třemi příběhy a je zcela na volbě každého, který příběh se rozhodne podpořit. Zda si jeho srdce získá příběh malého Radečka, maminky Lenky a dalších samoživitelek či nelehký osud malého Matýska.
 
„Buďte s námi tam, kde srdce pomáhá. Pomocí naší mobilní aplikace ROSSMANN CLUB nyní můžete pomáhat potřebným. Hlasujte a dejte v rámci našeho charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ své body dalším příběhům, které podporu opravdu potřebují. Věřte, že i jeden hlas je velkou podporou,“ komentuje Olga Stanley, manažerka komunikace sítě drogerií ROSSMANN.

62ece99a83473obrazek.jpg
 
Automobil pro Radečka
62ece9d15c4ceobrazek.jpg

Za nezbytnou zdravotní péčí cestuje Radek s?rodiči několikrát do roka více než 400 km. Narodil se totiž s tzv. nemocí motýlích křídel. Pro toto velmi vzácné onemocnění existuje u nás jediné specializované centrum, které sídlí v Brně. Pro rodinu ze západních Čech to znamená celodenní cestování. Přesto vědí, že to stojí za to! Právě tam získává Radeček komplexní péči, kterou potřebuje. Hlasujte a svými body z věrnostního programu ROSSMANN CLUB přispějte na pořízení automobilu pro Radečka a jeho rodinu. 

Pomozte maminkám samoživitelkám
62ece9dbbca85obrazek.jpg

Lenka je už více než šest let samoživitelkou, prošla si nelehkým obdobím, zažila domácí násilí a sama teď vychovává dvě děti, které se potýkají se zdravotními problémy. Matyáš (13 let) je atypický autista s vývojovou vadou řeči a dcera Gwyneth (11 let) trpí dětskou mozkovou obrnou, ADHD specifickými poruchami učení, oční vadou a alopecií. Lenka si prošla projektem Fandi mámám, který ji poskytl materiální pomoc, poté se rozhodla sama nabídnout pomocnou ruku, začala dobrovolničit a pomáhat ostatním maminkám. Dnes má v organizaci na starosti i administrativu a působí jako koordinátorka Fandi mámám. Za tuto práci, kterou může dělat z domova a v čase, který jí vyhovuje, dostává finanční odměnu, která jí pomáhá skloubit péči o děti a zajistit i finanční chod domácnosti. Hlasujte a svými body z věrnostního programu ROSSMANN CLUB podpořte maminku Lenku i další maminky samoživitelky a organizaci Fandi mámám. Děkujeme, že fandíte s námi! 
 
Neurorehabilitace pro Matýska 
62ece9e6a5b1fobrazek.jpg

Kvůli břišní infekci se Matýsek narodil již ve 32. týdnu těhotenství. Po čase se zjistilo, že?nemá pohybová centra v mozku a diagnostikovali mu dětskou mozkovou obrnu. V 8 letech neleze, nechodí, sám se nenají, neoblékne, je zcela odkázán na pomoc maminky. Od narození Matýsek cvičí Vojtovu metodu, jezdí do lázní a na neurorehabilitační pobyty. A právě intenzivní cvičení a pravidelná péče je přesně to, co Matýskovi pomáhá na uvolnění svalstva. Hlasujte a svými body z věrnostního programu ROSSMANN CLUB přispějte Matýskovi na neurorehabilitační pobyty, které mu tolik pomáhají na jeho nelehké životní cestě. 


 
Projekt KDE SRDCE POMÁHÁ je součástí dlouhodobé strategie společnosti ROSSMANN, která propojuje charitativní činnost s dalšími aktivitami společnosti a je také úzce spojena s celkovou komunikací značky ROSSMANN – A život je krásnější. Více informací o charitativním projektu naleznete na webu www.rossmann.cz/pomahame a na sociálních sítích společnosti.
 
Buďte s námi tam, kde srdce pomáhá. Pomocí mobilní aplikace ROSSMANN CLUB nyní hlasujte pro jeden ze tří příběhů a pomáhejte tam, kde je to skutečně potřeba. Být silný znamená mít dobré srdce a umět se o něj podělit s těmi, kteří si sami pomoci nemohou. Nemusíte měnit svět, stačí změnit situaci lidí, kteří to potřebují. Pomáhejte spolu s námi.

62ece9b3ccca2obrazek.jpg