Užijte si slunce ve vlasech s BC SUN PROTECT!

Léto klepe na dveře a my se můžeme těšit na pohodové chvíle na pláži nebo u bazénu. Sluneční paprsky jsou doslova balzámem pro naši psychickou pohodu. Jenže co jejich působení říká tělo? Dlouhodobé a časté působení UV záření má řadu nežádoucích účinků nejen na kůži, ale stejně negativně se může odrazit na stavu našich vlasů. Když se pak přidá působení chlorované nebo mořské vody, problém je na světě. Na konci léta je naše hříva vysušená, vybledlá a bez lesku, vlasy se navíc i snadno lámou a ztrácejí hebkost. Proto je nutné vlasy před přímým sluncem v létě chránit. Kromě klobouků a slunečníků je klíčem k řešení používání kvalitní vlasové kosmetiky. Vaše vlasy budou zářit zdravím, pokud sáhnete po produktech řady BC SUN PROTECT.

BC SUN PROTECT

Tak co dělat, aby náš účes po celé léto zářil krásou a zdravím? Vsaďte na prevenci a pořiďte si kvalitní kosmetiku, kterávlasy vyživí a ochrání před škodlivými vlivy. Základem je hydratace! Dopřejte si přípravky, které vlasy nejen vyživí, ale zároveň je i zregenerují. Tu nejlepší péči vám poskytne profesionální vlasová kosmetika BC SUN PROTECT. Nabízí kompletní systém přípravků určených k použití jak před a během pobytu na slunci, tak i po něm.

Produkty značky BC SUN PROTECT vám umožní užívat si slunce ve vlasech po celý rok, a to díky inovativní receptuře s dvojí ochranou. Ta zabezpečí spolehlivou ochranu vašich vlasů před škodlivým UV zářením a dalšími vlivy.

Receptura řady BC SUN PROTECT je založená na speciální kombinaci složek, jako jsou antioxidanty, vitamín E, palmový olej a průlomová technologie Amino Cell Rebuild. Díky tomuto složení dokáže řada BC SUN PROTECT účinně regenerovat, obnovit a chránit vaše vlasy a dodat jim svěží letní lesk po každém použití. Přípravky jsou primárně určeny pro domácí péči, jsou k dostání výhradně v kadeřnických salonech.

Vlasová terapie BC nabízí dvojí ochranu před volnými radikály pomocí antioxidantů, a zároveň také chrání vlasy díky UV filtru. Technologie Amino Cell Rebuild posiluje strukturu uvnitř vlasových buněk, a tím obnovuje přirozenou pružnost vlasů.

Portfolio řady BC SUN PROTECT:

BC SUN PROTECT

  • BC SUN PROTECT OCHRANNÝ ŠAMPON, 250 ml - Šetrně čistí a hydratuje sluncem namáhané vlasy a pokožku hlavy a odstraňuje z nich chlór, sůl a minerály. Osvěží vlasy a dodá jim zdravý lesk. Doporučená maloobchodní cena BC Sun Protect Ochranného šamponu je 299 Kč.
  • BC SUN PROTECTBC SUN PROTECT KONDICIONÉR, 200 ml - Sprej na ochranu vlasů před slunečním zářením pro každodenní použití. Usnadňuje rozčesávání sluncem namáhaných vlasů, dodává jim vlhkost a napomáhá je chránit před UV zářením, solí a chlórem. Pro osvěžené a zdravě lesklé vlasy, které se snadno upravují. Tip: Pro dodatečnou ochranu nastříkejte kondicionér do suchých vlasů během opalování nebo po pobytu ve vodě. Doporučená maloobchodní cena BC Sun Protect Kondicionéru je 325 Kč.
  • BC SUN PROTECT OCHRANNÁ VLASOVÁ KÚRA, 200 ml - Vlasy jsou často po vystavení slunci a teplu suché a hrubé. Tato ochranná vlasová kúra intenzivně regeneruje, zklidňuje a osvěžuje vlasy po opalování, obnovuje jejich pružnost a usnadňuje jejich rozčesávání. Doporučená maloobchodní cena BC Sun Protect Ochranné vlasové kúry je 419 Kč.
  • BC SUN PROTECTBC SUN PROTECT OCHRANNÝ FLUID, 75 ml - Regeneruje sluncem namáhané konečky vlasů a zároveň je pomáhá chránit před sluncem, teplem, solí a chlórem. Pro hydratované a silné vlasové konečky plné nádherného letního lesku. Tip: Ochranný fluid můžete také nanést do vlasových délek nebo do konečků delších vlasů svázaných v copu pro dokonale hebkou konečnou úpravu. Doporučená maloobchodní cena BC Sun Protect Ochranného vlasového fluidu je 467 Kč.
  • Top přípravek! BC SUN PROTECT OCHRANNÝ OLEJ, 150 ml - Hloubkově vyživuje sluncem namáhané vlasy bez jejich zatížení a zároveň chrání barvu vlasů před vymýváním (používejte nejlépe v kombinaci s Ochranným šamponem pro vlasy vystavené slunci BC Sun Protect). Intenzivní výživa, lesk a ochrana.

 Neuvěřitelně odlehčená ochrana vlasů

 Obaluje vlasy a dodává jim výrazný lesk

 Bez pocitu slepení

 Vlasy jsou chráněny neviditelným štítem

 Uhlazuje vlasy a regeneruje je po vystavení slunci

Doporučená maloobchodní cena BC Sun Protect Ochranného oleje je 419 Kč.

Naše rady závěrem:

  • Před létem investujte do kvalitních přípravků s UV filtrem, vsaďte na řadu BC SUN PROTECT. Zakoupíte je v kadeřnictvích.
  • Na dovolené nezapomeňte nosit klobouk nebo čepici, nevystavujte vlasy slunečním paprskům mezi 10,00 - 15,00 hod.
  • Po koupání ve slané či chlorované vodě je nezapomeňte opláchnout sprchou - sladkou vodou bez chloru.
Reklama