Zatím je ještě jaro, ale už je nejvyšší čas přemýšlet, jaké šaty si pořídit na léto. Koneckonců, minulý týden jsme se přesvědčily, že letní teploty na sebe nenechají dlouho čekat. A šaty zažívají poslední dobou velký comeback. Tady máte malou inspiraci ze světových přehlídek.

Jaké barvy?

1 2

Jaro je takřka pravidelně ve znamení pastelových barev. To abychom po ponuré zimě nedostaly šok. Pastely jsou lichotivější k bledé pleti. Ale je pravda, že za chvíli trochu nudí.

3 4

A tak občas přivítáme razantnější změnu v podobě sytějších odstínů. Se stoupajícími teplotami a zlátnoucí kůží nám přibývá i odvaha nosit pestré barvy.

5 6

Už nám nepřipadají nepatřičné ani takové kombinace, jako je zelená s modrou. Ta bude mimochodem letos in. Dávno už neplatí, že zelená a modrá… znáte to pořekadlo, ne?

A co vzory?

7 8

Květinové budou stále v kurzu, ale často se jim bráníme, neboť v nás vzbuzují asociaci zástěr. Většina z nás dá patrně přednost vzorům abstraktním, které si návrháři vypůjčili z malířských pláten, nebo geometrickým, které připomínají etnické vzory.

Ty nejodvážnější z nás mohou vzory mezi sebou vzájemně kombinovat, ale chce to cit.  

Nosíte šaty? Líbí se vám některé? Máte raději vzorované, nebo jednobarevné? Upřednostňujete pastely, nebo syté barvy?


perwolPro speciální materiály, jako je například vlna a další jemné materiály, bychom měli použít speciální prací prostředek určený k jemné péči o tento určitý druh tkaniny. Aby veselé a syté barvy vašeho oblečení zůstaly pořád stejně krásné a výrazné, používejte prací prostředek Perwoll Color Magic. Obsahuje speciální složku ColorFix®, která uchovává intenzitu barev a oblečení bude vypadat stále jako nové. Jeho součástí je navíc speciální parfém, díky němuž je prádlo svěží a voňavé. Uvidíte, jak dlouho se budete cítit dobře. Nabízí se jako tekutý v 1l, 2l, 3l a 4l balení.

Reklama