Zajímavý letní letní oblékací paradox popisuje ve svém příspěvku čtenářka Paradajka. V létě totiž chodí oblékaná jarně. Zajímalo by mě, jestli tenhle posun funguje i na ostatní roční období...

Čtenářka Paradajka nosí v létě jarní zelnou. Paradajko, a co v zimě? Vezmete podzimní žlutou, na jaře zimní bílou a na podzim letní modrou? To by teprve byla anarchie!


Krásný den všem,
 
po přečtení dnešního tématu jsem si vzpomněla na svou příhodu s barevným oblečením. V mém šatníku převládají všechny odstíhy hnědé, béžové, modré a bílá. Ale ráda (a v létě především) nostím jarní zelenou, tyrkysovou, žlutou nebo oranžovou. Ale od jisté doby si na tyto pestré odstíny dávám větší pozor. Když jsem byla ve svém prvním zaměstnání, často mi kvůli uzávěrce ujel autobus. Domů to bylo jen 6 kilometrů a tak jsem se většinou vydala na stopa. Bylo to zrovna v květnu a všude krásně kvetly pampelišky. A já si ten den na sebe vzala tričko v mé oblíbené jarní zelené. Nikdy předtím jsem s ním neměla větší problém. Když jsem ale tentokrát došla za městečko a začala nedaleko louky stopovat, měla jsem během chvilky triko plné malých černých broučků. Sotva jsem to zjistila a začala se otřepávat, zastavilo auto. Rychle jsem s tričkem zatřepala a spokojená, že broučci odlétli js
 em nasedla do auta. Jakmile jsme se rozjeli, přední sklo se během chvilky začernalo hejnem broučků, kteří mi seděli na zádech. Bylo mi trapně, ale nedokázala jsem nic říct a jen jsem se těšila až vystoupím. A litovala jsem toho klučinu, co mě tehdy vzal. Kdo ví, jak dlouho ty mrňousky z auta vymetal. 
 
A protože jsou letos opět v módě pestré odstíny, dejte si pozor, ať nedopadnete jako já:-)
 
Přeji hezký den, 
Paradajka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

Toto téma je již uzavřené. V poslední dnešní novince (10. 7. 2012) se dozvíte, která z přispěvatelek získala kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

Reklama