Co v létě s vlasy?

Když jsme na souši, tak to ještě jde, ale co když se chceme jít koupat? Já nevím, jak vám, ale styl plavání a la paní lékárníková je mi z duše protivný. To budu raději vypadat jako vodník Česílko, ale hlava musí pod vodu. Pak se musím smířit s tím, že budu mít vrabčí hnízdo. Po namočení se mi totiž vlasy zvlní a dlouhá patka se promění v jakousi nepoddajnou čupřinu. No paráda, ale nic s tím nenadělám.

V takové chvíli závidím holkám s dlouhými vlasy. Ty si v bazénu, rybníku i moři můžou hrát na akvabely, protože někdo kdysi dávno vymyslel cop.
V létě si ho můžete dovolit, i když vám není sladkých -náct. Kdo říkal, že byste měla mít dva roztomilé cůpky s mašlí, nebo jeden tlustý jako Nastěnka? Existuje přece spousta variant, jak si pohrát s pletenými prameny a vytvořit si super letní účesy.Copatý trend v současnosti ovládl i Hollywood, a jak se zdá, na věku nositelek vůbec nezáleží. Je slušivý a zázračně omlazující.
Posuďte samy, z copů se dají vytvořit i zajímavé účesy.

Najdete tu decentní varianty i bláznivé až extravagantní účesy, které využívají kombinace pletených copů s dredy a rasty.
Podívejte se na naše obrázky a inspirujte se.

Patří copy jenom holčičkám, nebo je může nosit i třicátnice?
Nosíte nebo nosila jste copy i vy?
Šla byste dokonce do rastů?
 

Reklama