sex

Léto, slunce pálí a dva roztoužení milenci jsou na společné dovolené. Každá chvíle je krátká a každá touha je okamžitě naplněna. Dlouhé procházky do noci, stisky dlaní, vysedávání v cukrárně na pohárech, koupání „na Adama“ a... moře sexu.

Tohle je asi docela normální, zvlášť když jste čerstvě zamilovaní. A podobné touhy vás mohou dohnat i do situací, které nejsou už tak docela běžné. Vzpomínám si, jak jsem kdysi s jednou ze svých prvních lásek skončil v mileneckém objetí v pšeničném poli.

Extrém?

Každý asi považuje za extrém něco jiného, ale pro nás to byl docela extrémní zážitek. Chápu, že pro lidi, kteří jsou schopní milovat se třeba v plném autobuse, bude tahle historka fádní, ale to my jsme nebyli. Ano, chtěli jsme vyzkoušet kde co, ale rozhodně jsme si to chtěli nechat pro sebe.

Byli jsme tenkrát na dovolené na Slovensku, stanovali jsme. Při jedné procházce lesem jsme se dostali k poli s pšenicí a přemohla nás touha. Nikde nikdo - vypadalo to jako takový opuštěný kout. Nejdřív jsme jenom tak blbnuli, ale pak partnerce při škádlení vyklouzlo ven ňadro a bylo na neštěstí zaděláno.

Oblečení z nás v tu chvíli letělo neuvěřitelnou rychlostí.

„Au, tady to píchá... stěžovali jsme si oba, ale vášni už nešlo zabránit.

A v tom se to stalo - ano, byli jsme zrovna v nejlepším - odnikud se přiřítil funící otylý zemědělec a spustil bandůrskou: „Co tady děláte?! Koukejte zmizet! Zválíte mi celou úrodu!“

Stydlivost nám ale nedovolila vstát. Kdybychom v tu chvíli vzali nohy na ramena, asi jsme té trapné chvilce unikli. Začal jsem šátrat okolo sebe a neuměle partnerku zakrývat.

„Eee... my... my... totiž...“ koktal jsem a hledal nějakou vhodnou výmluvu. Bylo však docela zjevné, co tady děláme, takže ta zemědělcova otázka byla spíše řečnická. Což ostatně hned potvrdil další výhružkou.

„Jděte šukat do lesa, smradi!“

A tak jsme s nahými zadky před soptícím kolosem se sukovicí nakonec zbaběle prchli. Zbyl nám v hlavě provinilý pocit a trocha toho studu, v zádech několik osin a ve vzpomínkách adrenalinový zážitek. Už jsme si ho ale nezopakovali, o té dovolené jsme se pak milovali jen v „bezpečí“.

Téma dne: Sex na dovolené

Stal se vám při dovolené nějaký komický milostný zážitek? Pokud ano, je dnešní téma dne určené právě pro vás. Pište mi své humorné zážitky, které se vám staly při sexu na dovolené...

  • ... někdo vás načapal?
  • ... vy jste načapala někoho?
  • ... vyplnil se vám dovolenkový sexuální sen?
  • ... prožila jste o dovolené sexuální fiasko?
  • ... a zcela vážně: Milujete se s partnerem na dovolené časteji nez obvykle?

Tohle všechno mě dnes zajímá! Samozřejmě nejlepší historku ocením, a to sexy tyrkysovými plavkami (viz foto níže), ke kterým přidám ještě něco osvěžujícího na slíbání. Co to ale bude, to je moje malé tajemství...

Vaše historky čekám na redakčním e-mailu!

plavky

Reklama