2.června se v areálu zimního stadionu v Kutné hoře konal 2. ročník Kutnohorského Rockování, jehož pořadatelem je Roska Kutná Hora a Česká Hudební agentura. Výtěžek koncertů bude použit na výstavbu rehabilitačního centra...

... jehož autorkou je paní Mgr.Věra Suchá, která léta bojuje o výstavbu rehabilitačního centra pro pacienty s roztroušenou sklerózou.

kolář

Vzhledem k tomu, že v ČR stále chybí větší osvěta Roztroušené sklerózy, leckdy si široká veřejnost plete tuto dg. se zapomínáním, rozhodli jsme se, nejen na tuto zákeřnou nemoc převážně mladých lidí upozornit, ale zároveň upozornit i na to, že ke komplexní léčbě této choroby je nezbytně nutná rehabilitace. O vybudování rehabilitačního centra pro pacienty s RS usiluji již druhým rokem. Jelikož k takovému projektu je potřeba velké množství finančních prostředků které sháníme kde se dá (píšeme projekty, žádáme o sponzorské dary). Jeden z nápadů bylo pořádat benefiční koncerty, jejichž výtěžek půjde na výstavbu Rehabilitačního centra. V letošním roce se nám podařilo z 2. Ročníku Kutnohorského Rockování získat necelých 84 tis za což děkujeme. Víme, že cesta je to složitá, ale jsme přesvědčeni, že dojdeme k cíli.“ řekla autorka projektu paní Mgr. Věra Suchá.

horváth

Kapely včele s Petrem Kolářem, Vlastou Horváthem, Petrem Kutheilem a Marcelou Březinovou rádi podpořili tento projekt svým vystoupením. V tuhle chvíli je prioritou získat objekt a začít s rekonstrukcí, nicméně ani přípravy třetího ročníku na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Reklama