Jistě jste si již samy všimly, že regály v kosmetických prodejnách zaplavily různé nové produkty. Asi největším hitem je bezesporu tužka na rty. Nejedná se však o „konturku“, tak jak ji všechny známe, ale o rtěnku či zabarvovací balzám na rty, který je ukryt v šikovné tužce.

 Je věk, ve kterém žena musí být krásná, aby byla milována. A pak přijde věk, kdy musí být milována, aby byla krásná.

Françoise Sagan

Korektor, řasenka, tužka na oči, pudr a něco na rty, tak nějak vypadá obsah kosmetické taštičky každé ženy. Během dne jsme my ženy zvyklé se sem a tam poupravit, přepudrovat či něco ještě dolíčit, pokud nám nečekaně „vleze“ do našeho plánu třeba nějaká ta schůzka s někým, na kom nám záleží. :) Právě z tohoto důvodu většina žen nosí v kabelce malou TPZ (taštičku poslední záchrany) a v ní ukryté oblíbené produkty. A právě mezi ně byste rozhodně měla přihodit i novinku v dekorativní kosmetice, a tou je právě ona zmiňovaná tužka na rty. Tu již vyrábějí snad všechny kosmetické společnosti a na výběr máte ihned z několika variant. Sáhnout můžete po klasické rtěnce, matné rtěnce nebo po zabarvovacím balzámu. Tužky na rty fungují jako jiné klasické rtěnky, jen mají tu výhodu, že jsou v praktičtějším balení, proto je můžete použít kdykoliv a kdekoliv.

sad

Na výběr máte nespočet variant, záleží jen a jen na vás, jaký odstín si vyberete a jaký druh vám bude vyhovovat. My za redakci doporučujeme v těchto chladnějších dnech sáhnout spíše po tónujícím balzámu, jelikož ten vaše rty bude ochraňovat, dodá jim potřebnou hydrataci, takže se vyvarujete nepříjemnému popraskání rtů. Navíc lehké pigmenty dodají vašim rtíkům potřebný šmrnc a vaše ústa budou přímo k zulíbání.

A zde malá inspirace, pokud jste se rozhodla si tuto novinku pořídit.

sad
Chubby Stick, Clinique, od 400 Kč

sa
Rtěnka Power Shine, Oriflame, 199 Kč

sad
Tužka na rty Ultra Color, Avon, 199 Kč

sa
Rtěnka v tužce Color Boost, Bourjois, cca 249 Kč

sa
MUA Power Pout rtěnka, www.makeupshop.cz, 139 Kč

Čtěte také:

Reklama