Oblečení je pro většinu z nás velmi důležité – vyjadřuje náš vkus, osobnost a životní styl, pomáhá nám odlišit se od davu a zároveň vyjadřuje sounáležitost s určitou skupinou. Každé šaty mají svůj příběh a říkají o nás něco ostatním. Aby nám oděvy co nejdéle vydržely, je potřeba se o ně náležitě starat. Nové modely praček Whirlpool poslední generace poskytují díky inovativním technologiím, novému extra šetrnému povrchu bubnu pračky a přizpůsobenému pohybu jeho otáčení tu nejlepší péči o prádlo.

whirpool

Snad každý má mezi svými oděvy minimálně jednu věc, na které mu záleží víc než na ostatních kusech oblečení – něco, co připomíná významný okamžik, zvláštní místo, životní událost nebo důležitou osobu. Tkanina a barva prádla dokážou stejně jako vůně evokovat silné vzpomínky z blízké i vzdálené minulosti. Naše oblečení je součástí toho, kým jsme – jen tak lze vysvětlit pouto, které máme ke svému oblíbenému oblečení. Proto také péče o textil vyžaduje mimořádnou opatrnost a citlivost.

whirpoolJosef Klir.tiff“Řada zákaznic se snaží maximálně postarat o své prádlo a raději ho pere v ruce. Často to ale není nejvhodnější volba a mohou oblečení naopak uškodit – například zničit barvy tím, že prášek nasypou přímo na tkaninu nebo že vhodí do směsi vody s pracím prostředkem suché oblečení. To pak nasákne vodu nerovnoměrně a může dojít ke vzniku skvrn. Moderní automatické pračky nabízejí širokou škálu programů a jsou k prádlu šetrné. Zaujaly mě například nové modely od značky Whirlpool, které dokonale vyperou i při 15 °C. Ušetřete proto čas, své ruce a zároveň zklamání z nepříjemného výsledku a nebojte se svěřit své prádlo pračce,“ doporučuje módní návrhář Josef Klír.

Společnost Whirlpool, která se již více než 100 let věnuje vývoji praček a technologií praní, nabízí díky svým nejnovějším inovacím a neustálému vylepšování jedinečné technologie 6. smysl vynikající výkon a tu nejlepší péči o prádlo. Nové předem plněné pračky se 6. smyslem Infinite Care v designu Carisma jsou citlivou náhradou ručního praní a s maximální péčí se postarají jak o tkaniny, tak o zachování barev oblíbeného oblečení. Nové modely budou v ČR k dispozici přibližně od května 2013.

Extra šetrný patentovaný povrch bubnu pračky snižuje mechanické tření,  které působí na látku, a zmenšuje tak oblast kontaktního tření o 60 %. Hladká konstrukce zdvihadel nabízí nejlepší kombinaci výkonu a péče o vaše oblečení.

Unikátní asymetrický pohyb bubnu Wave Motion Plus dále maximalizuje výkon pomocí senzoru, který zjišťuje množství náplně a upravuje podle toho rychlost otáčení bubnu a jeho rozběh. Zajišťuje tak optimální pohyb textilií uvnitř bubnu. Pohyby bubnu jsou přizpůsobeny každému typu vlákna pro lepší rozložení prádla a vynikající výsledek praní. Pro jemné prádlo nabízí Whirlpool nejpomalejší pohyb bubnu na trhu.

Nejlepší péče o barvy

Kromě těch nejjemnějších látek věnuje pračka se 6. smyslem Infinite Care zvláštní péči také barvám, a to od nejjemnějších odstínů až po ty nejjasnější. Díky funkci Colours 15° a technologii Wave Motion lze snížit teplotu praní na minimum při zachování stejných výsledků praní jako při 40 °C. Řada nových praček v provedení Carisma se navíc může pochlubit funkcí Colour 15° Plus, která přináší nejvyšší kvalitu v ochraně barevného prádla. Díky unikátnímu reverznímu použití aviváže během pracího cyklu se na textilii vytvoří film, který dokonale ochrání barvu prádla. Funkce Bio Stain 15° umožňuje odstranit i velmi odolné skvrny, jako je krev, tráva, bláto nebo káva při 15 °C. Jedná se o cyklus s delší fází máchání, který účinně odstraňuje organické skvrny.

whirpool

Úspora vody, energie, času i pracího prostředku

whirpoolNové pračky Infinite Care díky jedinečné technologii 6. smysl garantují také nižší spotřebu vody, energie, času a pracího prostředku. Technologie 6. smysl pomocí speciálních senzorů rozpozná velikost náplně a automaticky podle toho upraví cyklus praní. Navíc ho v průběhu neustále sleduje a upravuje, čímž je zajištěna až 70% úspora energie, vody a času. Pokud navíc dodržíte doporučené dávkování pracího prostředku, můžete ušetřit až 10 litrů prostředku ročně.

Díky funkci Eco Monitor má uživatel perfektní přehled o spotřebě energie ihned po zvolení programu, zobrazí se pomocí LED diod na panelu. 

Nové pračky s funkcí 6. smysl Infinite Care jsou zařazeny do nejvyšší energetické třídy A+++ a jejich kvalitu dokazuje také prestižní certifikát TÜV Rheinland®,který dokazuje úspěšné absolvování testování s 2500 pracími cykly.

Více informací o pračkách i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na internetových stránkách www.whirlpool.cz.

Reklama