Čarodějka dneška

  • umí objevit svoji krásu a sebevědomí
  • vidí pod povrch a dál než ostatní
  • vládá umění věštby, léčení a lásky
  • žije naplno
  • je plná energie
  • řídí svůj život

Každá žena si přeje být svobodná a neomezovaná ve svých pocitech, silná ve své ženskosti – tedy krásná, sexy, zajímavá, sebejistá.  A síla každé ženy pramení z hluboké znalosti sebe a svých tužeb a z umění dosáhnout svých cílů. Jenže ne každá z nás ví, jak na to. Jak tedy můžeme jednoduše probudit a používat své vrozené vlastnosti a nadání? Jak se zbavit zbytečných strachů, obav, zajetých stereotypů a naučit se žít spokojený život? 

Inspirací pro každou z nás může být postoj moderní čarodějky, která ovládá základní umění života. Představte si, že se na sebe ráno dokážete podívat do zrcadla a i nenalíčené se pochválíte za svou krásu, protože uvidíte, jaká ve skutečně jste. Na šéfa, který vás samoúčelně prohání, se budete dívat shovívavě jako na „malého kluka“, kterému do dospělosti ještě chybí dlouhá cesta. A když zatoužíte po lásce, budete přesně vědět, jaký by měl váš partner být a co musíte udělat proto, abyste své štěstí co nejdřív našla. Přesně takhle jedná čarodějka a takové dary v sobě máte i vy.

Není se čeho bát. Jde jen o to,  si říci: „Ano, chci se naučit používat své schopnosti v plné míře.“ Rozhodnout se je první krok, při dalších krocích vám může být průvodcem naše DVD, díky kterému odhalíte poklady ukryté v každé z vás. DVD lexikon vás naučí odhalit v sobě schopnosti věštců, jasnovidců, léčitelů a vizionářů. V každé z nás totiž dřímá mocná čarodějka.

čarodějka

 DVD I. POKLADNICE SCHOPNOSTÍ A ENERGIE / UMĚNÍ RELAXACE, MEDITACE

Prvním uměním, které by měla alespoň základním způsobem ovládnout každá moderní čarodějka, je uvedení do nižšího stavu vědomí.  Zní to nezvykle, ale nic složitého v tom nehledejme.   Nižší hladina vědomí nastává krátce po probuzení i krátce před usnutím, poznáváme ji během dne, například když jsme u vytržení z přírody nebo v uvolněném stavu bez napětí. Setrvání ve stavu nižší hladiny vědomí je velmi důležité a zásadní pro veškerou činnost čarodějky a pro každého, kdo se chce naučit nově využívat své schopnosti…

DVD II. POHLED DO BUDOUCNOSTI/ UMĚNÍ VĚŠTIT

Jako moderní čarodějky si řídíme svůj život samy. K tomu nám slouží i nahlížení do budoucnosti. Věřili byste věštkyni, která si nedokáže uspořádat svůj vlastní život? Věštění nemusí být nutně projevem náhodných sil a podřízenosti, ale mělo by být naším nástrojem. Nástrojem, který pomáhá odhalit naše skutečné možnosti, které nám doposud zůstávají skryté. Pohled do budoucnosti můžeme vnímat jako inspiraci a vůli ke změně. Je možné, že se stane zdrojem naší síly. ..

DVD III. DŮM VZTAHŮ, UMĚNÍ LÁSKY, VZTAHŮ A SEXU

…Cílem DVD je probudit inspiraci a odvahu pohlédnout na vztahy z jiných úhlů. Podívat se i na to, co považujeme za úchylky nebo nedostatky. Chceme-li totiž otevřeně a svobodně žít, musíme se zbavit předsudků a vybavit se porozuměním. To je tajemství plného života a svobody.  Umět se vyrovnávat s novými informacemi a i v tak složitých a někdy bolestivých okolnostech jako jsou vztahy.  DVD lze proto pojmout jako inspirativní materiál, který nás někdy provokativně, někdy s podtóny magie, jindy naopak pregnantně, dovede k novým pohledům na vztahy. Vztahy pak můžeme vidět jako síť mnoha protikladů a motivů. ..

DVD IV. LABORATOŘ ZDRAVÍ / UMĚNÍ LÉČIT

…Na DVD projdete postupně celý organismus od hlavy k patě, poznáte jak diagnostikovat pomocí názorných anatomických obrázků, a jak hledat způsoby léčby. Pomůže vám unikátní originální princip baněk, které v představě naplníte kapalinami podle dotazovaného problému. Tak mimo jiné můžete zjistit, které vitamíny či stopové prvky vám chybí a co způsobuje v těle jejich nedostatek. V neposlední řadě také jak si tyto vitamíny a minerály můžete doplnit a v jakých potravinách je najdete…

DVD V. GALERIE ILUZÍ / UMĚNÍ SEBEPOZNÁNÍ – VIRTUÁLNÍ DŮM

Někdy je těžké rozeznat iluzi od skutečnosti. Je těžké rozlišit a rozpoznat, co je podstatné a důležité a co jsou jen omyly a mámení. Často se nám pak stává, že jsme stále dokola klamány, podvedeny či okradeny. Je to vlastně stále to samé a jen proto, že nerozumíme samy sobě. Prvním a nejdůležitějším krokem k sebepoznání je rozhodnutí změnit to, co se nám v životě děje stále dokola…

Více na www.kodava.cz

Reklama