Kolik by bylo umrzlých uší, prochladlých dutin a namrzlých hlav, nebýt kapucí. Kapuce nahrazuje čepici, nikdy ji neztratíte a hlavně, nepomačká vám pracně vytvořený účes. Takže chvála kapucím.

mikinaNení to tak dlouho, co jsme v rubrice Styl probíraly čepice. Pro ty, kterým tohle úžasné a stále aktuální téma nějakým záhadným způsobem uniklo a mají zájem - najdete ho v článku Nosíte pohlavní pokrývky (odkaz viz níže)? Diskuze pod článkem byla nečekaná. Ohlasy pozitivní, ale samozřejmě i spousta negativních. Proč asi? Uznávám, že ne každému se čepice zamlouvají. A to z mnoha důvodů.

mikina

Tím hlavním byl poničený a zplihlý účes. Druhým slušivost. První bych ještě uznala, druhý neberu, ale budiž. Co tedy na hlavu, když fouká, sněží a hlavně mrzne? K tomu použiji  citaci jedné ze čtenářek:

„Když je hnusně, narazím si kapuci...

mikina

A to mě inspirovalo k dnešnímu módnímu tématu. Kapuce je v případě, že nesnášíte čepice, ideálním náhradním řešením. Kromě toho, že báječně zahřeje a nezničí účes, dodá vám sportovně mladistvý šmrnc. Já osobně kapuce miluju. Když si ji natáhnu, připadám si jako v boudičce. Mám pocit bezpečí, jako bych vzhlížela z okna nějaké věže, a je mi mnohem tepleji.

mikina

Čtěte také:

Nosíte pohlavní pokrývky?

 

Reklama