Zdravá strava a vitamíny, to je nedílná součást naší životosprávy. Slouží jak k prevenci nemocí, tak i k posílení organismu.
Služby vitamínů a dalších přípravků oceníme zejména při různých zátěžových situacích, ať již v chřipkovém období, ve stresu či v létě při pobytu na slunci a ve vyšších nadmořských výškách.

Firma Intercaps pro upevnění zdraví doporučuje kapsle s beta-karotenem a rybím olejem. V tomto přípravku se spojují příznivé účinky beta-karotenu s účinky látek obsažených v rybím oleji, hlavně pak vitamínu D a nenasycených mastných kyselin.
Beta-karoten je provitamínem vitamínu A, z něhož si lidský organismus vytváří potřebné množství vitamínu A, tudíž nehrozí riziko předávkování. Beta-karoten je důležitý pro činnost imunitního systému, pomáhá při skvrnitosti kůže, přispívá k prevenci infarktu myokardu, zvyšuje odolnost organismu proti UV záření a v neposlední řadě také chrání oči. Vitamín D je mimořádně důležitý při regulaci metabolismu vápníku a fosfátů v organismu, tím významnou měrou ovlivňuje správný vývoj a bezchybnou funkci kostry a chrupu. Nenasycené mastné kyseliny mají příznivý vliv na růst a vývoj mozkových a nervových tkání v dětském věku. U dospělých osob zase zmírňují obtíže spojené s arteriosklerózou, zvýšeným krevním tlakem, srdečními arytmiemi, trombózami a různými zánětlivými procesy.

Komplexní účinky kapslí beta-karotenu s rybím olejem se podílí i na zmírnění padání vlasů a lámání nehtů.
Pokud chcete udělat něco pro zdraví svoje a celé rodiny, spolehněte se na beta-karotenový přípravek s rybím tukem. Hlavně v nadcházejících letních měsících si tak zajistíte dobrou ochranu před škodlivým slunečním zářením a uděláte něco pro svůj organismus.

Doporučenou denní dávku tvoří jedna kapsle denně.
Přípravek také není určen pro děti do tří let.
Více informací se dozvíte na http://www.intercaps.cz