5b90ee8c3d9b7obrazek.jpgZ kolekce: Mohito

Džínovina a černá barva, neexistuje nic prostšího. Přesto, tato módní kombinace je vysoce trendy záležitostí. Pro výraznější vzhled vsaďte na doplňky v podobě moderních huček a vrstvených šperků. Ovšem sázkou na jistotu bude, pokud outfit necháte bez jakéhokoliv zdobení. Výjimkou je obuv a kabelka. Zvolte takové odstíny, aby korespondovaly s celkovým modelem. Mezi nejatraktivnější materiály momentálně patří semiš.

5b90f234e3372obrazek.jpgZ kolekce: Zara

Midi kalhoty vyznačující se širokými nohavicemi, to jsou culottes. Elegantní vzhled vám propůjčí pospolu s jednoduše střiženou košilí či halenkou v neutrálním tónu. Evergreenem je bílá barva, která módní kreaci propůjčí sofistikovaný vzhled pravé dámy. Ten podtrhnou kotníkové boty na úzkém podpatku. Co se týče barevnosti, u obuvi můžeme popustit uzdu hravosti. Vybírat můžeme z výrazných barev, které letos na podzim budou hrát prim. K nim patří hořčicová, fialová či odstíny modré.

5b90f934768c1obrazek.jpg
Z kolekce: Tamsin.cz

Ženy kypřejších tvarů se nemusí halit pouze do černých barev, jež opticky zeštíhlují. Slušet jim budou i něžné pudrové tóny, které jsou nadčasové a sluší všem. Stejné je to i u oděvů, ač máte nějaké to kilo navíc, ukažte ho. Neschovávejte se do volných tunik a šatů. Pořiďte si široce střižené culottes, smyslné šaty kopírující ladné křivky či obepnuté kalhoty s vysokým pasem. Z těchto kousků již snadno vykouzlíte jednoduchý leč líbivý model, ve kterém zazáříte. Postačí mít v šatníku jednobarevné topy, koženou bundu nebo sako v prodloužené délce.

5b90f9c091341obrazek.jpgZ kolekce: Salsa jeans

A když nebudete vědět, co na sebe, sáhněte po tom, co by měla mít každá z nás ve skříni. Jedná se totiž o základní stavební kámen módy. Jsou to modré džíny, obyčejné bílé tričko a stejně barevné tenisky. Naprosto jednoduché oděvy vykouzlí outfit, se kterým nikdy nešlápnete vedle. Výhodou je, že tento model se dá doplnit o jakýkoliv prvek, a stále se bude jednat o dobře vypadající kreaci.

  • S bílým tričkem zabodujete, podívejte se, jak na to. Klikni ZDE.

Čtěte také:

Uložit