Další zábavný pořad, ve kterém budou hlavní roli hrát skryté kamery, tentokrát uvádí Česká televize. V pátek 24. března představí první díl pořadu Na ulici.

Pořad se bude skládat ze tří základních rubrik a několika dalších nepravidelných. V rubrice Vyhození z práce má Marcel Gabriel za úkol přinutit svým chováním zaměstnavatele k tomu, aby jej do 40 minut na hodinu vyhodil.

V rubrice Vědomostní test zkouší v převleku nic netušící náhodně vybrané občany ze všeobecných vědomostí. Podle odpovědí je pak náhodný soutěžící odměněn za každou správnou odpověď stokorunou.

V rubrice Test poctivosti Marcel Gabriel neustále ztrácí peněženku a čeká, jestli mu ji poctivý nálezce vrátí. Nachází pětistovku a tu nabízí lidem, zda náhodou není jejich.

Nevím, co to máme poslední dobou ve zvyku, zkoušet se navzájem a pozorovat chování druhých, když o tom nevědí. Zvědavě pak pozorujeme, jak dotyčný zareaguje a zda se ztrapní.

Média se v posledních měsících neustále soustředí 10(dítě)na to, aby své pořady založila právě na principu skryté kamery. Kde jsou doby, kdy nás celou dobu trvání bavil moderátor jen vyprávěním svých příběhů. Doba chce asi své. Ale nevím, není-li toho najednou příliš…

Tvůrci zábavného pořadu Na ulici říkají, že jde o zcela nový druh pořadu, nikým nepřevzatý. Uvidíme, zda nepůjde jen o směs zábavy podobné pořadům, jako je Nikdo není dokonalý, jako byly Ptákoviny či Rychlé prachy.  

Patří podle vás takovýto druh pořadu na veřejnoprávní televizi?
Máte ráda skryté kamery? Nelezou vám už na nervy? Nachytala vás někdy?

Reklama