60e5704325ebcclanek.jpg
Foto: Profimedia

Selena Gomez
Zpěvačka a herečka Selena Gomez moc dobře ví, že správně zvolené plavky dokážou ženě dodat sebevědomí. Proto se spojila se značkou La’Mariette a vytvořila speciální kolekci. Její součástí jsou jednodílné i dvoudílné modely. Potisk je inspirovaný aurou, což je podle Seleny energetické pole mající vliv na vše v našem životě.

Emily Ratajkowski
Na plavky se soustředí módní značka Inamorata, kterou v roce 2017 založila modelka Emily Ratajkowski. Přestože ani krátce po porodu nenajdete na jejím těle jediný faldík, plavky nenavrhuje jen na štíhlé modelky, ale myslí i na obyčejné ženy s křivkami. Ukazuje jim, že ani s vyklenutějším bříškem a zaoblenějšími boky se žena nemusí vzdávat bikin na šňůrky.

Ashley Graham
Do navrhování se pustila také plus size modelka Ashley Graham, která prodává kolekci Swimsuit for All, tedy plavky pro všechny. V ní se snaží myslet na různé typy postav. Jako žena s kily navíc moc dobře ví, jak zamaskovat nedokonalosti a podtrhnout přednosti.

Megan Thee Stallion
Ve spolupráci se značkou Fashion Nova představila svou kolekci i rapperka Megan Thee Stallion. A rozhodně to není nic pro stydlivé ženy. I jednodílné plavky mají průstřihy a minimum látky. Základem jsou vysoké kalhotky a je patrná inspirace plážovým stylem osmdesátých let.

Beyoncé
Na svou kolekci plavek ve spolupráci s Adidas je hrdá i zpěvačka Beyoncé. Kolekce Ivy Park se nese ve sportovním duchu a součástí je i řada doplňků, jako jsou pantofle, kšiltovky nebo kloboučky. Na koupališti v nich rozhodně vybočíte z davu.

Zdroj: La’Mariette, Instagram Selena Gomez, Inamorata, Swimsuit for All, Megan Thee Stallion Instagram, Ivy Park