Prověřená kvalita, výborná chuť a hlavně žádné zklamání. Přesně to byste si měli donést domů s každým nákupem. Nenakupujte zajíce v pytli a nechte se přesvědčit konkrétními důkazy, že při nakupování v jakémkoli z hypermarketů Globus vás zklamání určitě nečeká.

Všech 15 hypermarketů Globus v České republice je unikátních. A víte proč? Protože každý z nich má ve svém zázemí vlastní opravdovou pekárnu a opravdové řeznictví. Pokud tedy navštívíte jakýkoli z nich, máte vždy jistotu, že všechno pečivo, maso a další uzenářské a masné výrobky vznikly přímo na místě a pochází přímo z rukou řemeslnických mistrů.

Jedna ze základních hodnot Globusu je tradiční výroba. Je tedy samozřejmostí, že v každé pekárně vyrábí pekaři poctivé chleby z pravého žitného kvasu. Chleby pak již nepotřebují žádné jiné základní suroviny, než mouku od českých a moravských mlynářů, vodu a sůl.

Globus

Výroba v pekárně začíná od časných ranních hodin, aby hned s otevřením na zákazníky čekalo čerstvě upečené a voňavé pečivo. Nezastaví se pak ani v průběhu dne, takže široký výběr čerstvého pečiva na zákazníky čeká po celý den. V každém pekařství je vyčleněná část i pro cukráře, proto si z Globusu můžete odnést i čerstvé, ručně zdobené dorty a zákusky.

I v řeznictví se pilně pracuje od brzkého rána. Každý den brzy ráno dováží prověření dodavatelé kvalitní maso, které je přímo v řeznictví bouráno. Samozřejmostí je klasika – hovězí a vepřové, ale i méně tradiční druhy mas, jako jsou například telecí, jehněčí, králičí či krůtí. Řezníci pak přímo na místě maso dále zpracovávají dle tradičních řemeslných postupů a receptur. Vybírat můžete z nabídky až 120 uzenin, jejichž hlavní složkou je vždy kvalitní maso. Uzeniny obsahují pouze to, co do nich opravdu patří, proto je většina uzenářských výrobků z Globusu bezlepkových.

Globus

Součástí hypermarketů jsou i restaurace. Každý den nabízí pestrý výběr jídel převážně z české kuchyně. Pochutnáte si třeba na tradičních omáčkách, které kuchaři vaří přímo na místě od samého základu. Ochutnat také můžete čerstvé výrobky z řeznictví. Po celý říjen to budou například zabijačkové speciality. A myslí zde i na strávníky s bezlepkovou dietou, v nabídce je pro ně výběr z několika jídel každý den.

Více informací najdete na www.globus.cz.

Globus

Reklama