Boj s prostitucí na hranicích s našimi západními sousedy je nezdolný a trvá už řadu let. Silnice s označením E55 už dokonce vešla do lidové slovesnosti a stala se laciným synonymem pro pouliční prostituci jako takovou. Na E55 prostě jsou šlapky, a ví to i malé děti, které v podstatě jen matně tuší, co že se to tam děje.

Pochopitelně že obyvatelům obce Dubí se to nelíbí. Nepomohl zákon o registraci prostitutek, nepomohlo nic. Tvrdě ale postupuje starosta Dubí Petr Pípal (ODS), který se rozhodl, že prostituci z města prostě dostane, a to jakýmikoli prostředky.

Od června platí v Dubí zákaz pouliční prostituce, takže lehké opálené děvy z ulic města zmizely a zůstalo zde pouze devět vykřičených domů, které jsou však místním trnem v oku, protože je to stále asi o devět night clubů více, než mívají města velikostně s Dubí srovnatelná. Pod střechu se pochopitelně všechny nevešly, a tak mají radost z povětrnic v Teplicích, kam se dívky hromadně přesunuly. Přesto těch devět night clubů...

Proto přichází Pípal s dalším zásadním krokem, o kterém poprvé informoval týdeník Respekt. Starosta zhruba v půlmilionové investici opatří hanbincům kamery, jež budou snímat zákazníky, kteří do nich vstupují, a tak by měli poznat, co je to skutečná hanba. Záznamy mužů navštěvujících vykřičený dům v Dubí pak budou pověšeny na internetu, aby si je mohly prohlédnout jejich manželky.

Problém tu ovšem je – zákon o ochraně osobních dat a soukromí. To znamená, že na internetu nemohou být obličeje sexuchtivých ani poznávací značky jejich automobilů, kterými se z Německa za sexem dovážejí. Přesto starosta doufá, že manželky poznají manžele i tak a že hodně pomůže mediální kampaň zejména za hranicemi. Do Dubí mají dokonce dorazit čtyři německé televize!

Plány jsou to bezpochyby pěkné a nezbývá než přát starostovi Pípalovi, aby mu beze zbytku vyšly, ale jak bude vypadat realita, je věc jiná. Bohatě stačí jen si představit, kolik šetřivých Němců navštíví za den jeden nevěstinec. To se pak musí vynásobit devíti a pak všechno upravit, rozostřit a vložit na internet. Docela zajímavá je otázka, kdo bude dané kroky dělat, protože i když se nejedná o náročnou práci, bude to v takovém množství trvat více než dlouho.

Pokud se ovšem záměr povede a Němci budou viset hezky na internetu, vznikne další problém – jak manželky najdou v těch kvantech prasáků toho vlastního? Možná by je město mohlo třídit podle barvy vlasů nebo podle typu automobilu, aby se německé paničky lépe vyznaly!

Bohužel ale není nic snazšího než nechat auto někde za rohem a dojít si do bordelu ten kousek pěšky v oblečení, které manželka nikdy neviděla. Češi jsou vynalézaví a s největší pravděpodobností bude stát brzo přímo před tabulí s nápisem Dubí podnikavec s převleky, ve kterých vás na internetu zaručeně nikdo nepozná. Bude to fungovat jako půjčovna a stane se z toho vyhlášená atrakce široko daleko, takže do Dubí se budou sjíždět z širokého dalekého okolí, aby mohli jít do bordelu v přestrojení. A nebo možná také ne a starostův plán je zcela geniální a vytlačí prostituci ze západních Čech. Nebo aspoň k zádním vchodům. 

Reklama