profimedia-0645257901.jpg

Foto: Profimedia

Dubaj, která je domovem několika rekordních scénických destinací, přidala na seznam dechberoucích míst další položku. Tentokrát jde o nejvyšší 360stupňový nekonečný bazén na světě. Aura Skypool ve výšce 200 metrů se nachází v 50. patře Palm Tower a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné výhledy na ikonické panorama Dubaje, Palm Jumeirah a horizont Arabského zálivu.

V prostoru se také nachází jídelní salonek, který je dokonalým prostředím pro vytváření nezapomenutelných vzpomínek. Spolu s barem, kde se podávají koktejly a vytříbené mezinárodní pokrmy, je místem, které návštěvníci nebudou chtít jen tak opustit.

ggh.jpg

Foto: Profimedia

„Aura se nepodobá žádné jiné destinaci ve Spojených arabských emirátech ani ve světě,“ říká dle CNN Antonio Gonzalez, generální ředitel Sunset Hospitality, společnosti, která stojí za nekonečným bazénem. Z něj se mohou návštěvníci pokochat výhledy na některé z nejznámějších světových památek, od uměle vytvořeného Palm Jumeirah až po Burj Al Arab, Burj Khalifa a Ain Dubai. Vidět je díky 360stupňovému výhledu mohou všechny.

Terasa u bazénu je otevřena denně od 10 hodin do západu slunce a návštěvníci si mohou vybrat dopolední nebo odpolední sezení nebo si dokonce zakoupit celodenní permanentku. Vstupné se pohybuje od 1 053 Kč za dopolední sezení do 3 720 Kč za celodenní VIP vstup do celé oblasti Aury.

profimedia-0645257889.jpgFoto: Profimedia

Zdroj: oficiální stránky Aura Skypool, CNN, Daily Mail

Reklama