„Mám za sebou několik potratů, a proto jsem hodně opatrná. Jakmile jsem zjistila, že jsem těhotná, lékařka mi raději napsala neschopenku, a přestože mi to vysloveně nezakázala, vyřadila jsem ze života veškerý sex. Možná jsem přehnaně úzkostlivá, ale raději nechci nic riskovat. Manžel mě sice zkoušel párkrát přemluvit, ale když viděl, že se mnou nehne, vzdal to a já si myslela, že situaci chápe,“ svěřuje se Tereza.

pas.jpg
Foto: Shutterstock

Nedávno se ovšem ukázalo, že pro svou ženu pochopení úplně nemá. Frustraci z nedostatku sexuálního vyžití se v sobě snažil dusit, ale nakonec vybublala na povrch. Ne úplně šťastně v době, kdy je Tereza v devátém měsíci těhotenství.

„Hádali jsme se kvůli nějaké malichernosti a on na mě najednou vybalil, že pravý důvod, proč se se mnou hádá a je nevrlý, je ten, že nemáme sex. A prý se nemám vymlouvat na těhotenství, protože předtím to taky nebyla žádná sláva. Uznávám, že mívám období, kdy na to totálně nemám chuť a sama si připadám frigidní, ale zrovna před otěhotněním byl sex skoro na denním pořádku, protože jsme se o dítě dost intenzivně snažili. I když uznávám, že jsem v téhle oblasti hodně stydlivá a nerada experimentuji s polohami a technikami,“ tvrdí Tereza.

Tu celá hádka velmi zdrtila a semlel ji hlavně její závěr, kdy jí partner vpálil, že je jen kousek od toho, aby si našel milenku a že už o tom několikrát vážně uvažoval. Prý by to byla jen holka, která uspokojí jeho potřeby a on by se pak vrátil spokojený k manželce a neobtěžoval ji svými touhami.

„To jsou věci, které nechcete od svého milovaného muže slyšet nikdy, natož v devátém měsíci těhotenství. Úplně mě to zdrtilo a je ze mě uzlíček nervů. Navíc nevím, co mám dělat, o partnera nechci přijít, na druhou stranu mě čeká ještě pár týdnů těhotenství a potom šestinedělí, kdy se pohlavní styk nedoporučuje a co já vím, co bude po něm, jak bude moje tělo reagovat, jestli se vůbec vzruším apod. Myslela jsem, že při čekání na vymodlené dítě prožíváme to nejšťastnější období v životě, ale evidentně jsem se šeredně spletla,“ uzavírá Tereza.

Zdroje: respondentka Tereza

Čtěte také:

Reklama