seznam.jpg
Foto: Shutterstock

„My jsme s přítelem zažili hodně netradiční sex v letadle. Bylo to na záchodech. Sice to bylo na dost titěrném místě, ale užili jsme si velký adrenalin.” svěřuje se Jitka.

„Můj nejlepší sex byl v telefonní budce, když tu ještě byly. Byla jsem dost mladá, a tak jsem zkoušela různá místa a bylo to super.” - Pavla.

„Když jsem ještě byla s bývalým, tak jsem spolu pracovali v jedné firmě a když šéf dostal nový stůl a odešel domů dřív, tak jsme ho s mým ex museli vyzkoušeli. Možná troufalé, ale nám to nevadilo,” směje se Iva.

„Já jsem měla sex na zubařském křesle a neptejte se mě, jak k tomu došlo,” prozradila Jana.

„V autě na parkovišti byl nejlepší sex, co jsem kdy zažila. Všude kolem byli lidé a ti nás přes zatmavená skla nemohli vidět, prostě vzrůšo.” - Ivana.

‚‚Trochu se stydím, ale my jsme s přítelem měli sex v ZOO.” - Martina.

„Když jsme minulý rok byli na pouti a šli jsme do strašidelného hradu, využili jsme situace, že jsme tam sami a užili si intimní chvilku. Vždyť tam byla tma, tak jsme nebyli ani vidět,” popisuje Alena.

Do diskuze se zapojuje i Iveta: „Když mi bylo 19, rozhodli jsme se s mým dřívějším partnerem, že vyzkoušíme nějaká neobvyklá místa. Rozdali jsme si to na železniční trati, na hradě, když jsme byli na výletě a za domem mých rodičů, kteří se zrovna při otevřeném okně dívali na televizi. Teď zpětně mi to přijde trochu divný, ale nelituji toho.”

„Asi nejdivnější bylo, když jsme s manželem měli sex v dětském pokoji u našeho pětiletého syna, bylo to přímo u něj v posteli... ani nevíme, jak se to stalo. Když jsme ještě nebyli manželé, zažili jsme to spolu i v metru, kde nikdo nebyl, to bylo pořádné dobrodružství," popisuje svoji zkušenost Petra.

A na kterém bizarním místě jste si intimní chvilku užili vy?

Zdroj: internetová diskuze Vinted

Reklama