Ve filmu Tenkrát v Hollywoodu se Julia sice objevila jen ve dvou scénách, ale jednu z nich si ukradla celou pro sebe. Svým výkonem jako malá Trudi v ní zastínila i svého hereckého kolegu Leonarda DiCapria a je jasné, že dívenka má talentu na rozdávání. A nejen to. Také se umí stylově obléknout.

V reklamách začala Julia hrát už ve dvou letech. Ve čtyřech letech se objevila v epizodní roli v seriálu Myšlenky zločince. Od roku 2016 hraje v sitcomu Americká manželka. K angažmá u Tarantina se Julia dostala náhodou. Režisér si totiž k psaní scénáře pouštěl jako zvukovou kulisu právě seriál Americká manželka. Julia se v něm objevila zrovna ve chvíli, kdy psal dialog Trudi a Ricka Daltona (Leonardo Dicaprio).

Julia je nejen talentová, ale také velmi pohledná dívka. Dlouhé vlasy a čokoládově hnědé oči z ní dělají budoucí lamačku chlapeckých srdcí. Přední návrháři se předhánějí v tom, kdo ji oblékne do společnosti. Malá herečka tak vynáší modely, za které by se nemusely stydět ani o desítky let starší ženy.

Předtím než vyrazí ven, postará se o Julii tým složený z vizážistky, kadeřnice a make-up artistky. Obzvláště často obléká Julia jemné pastelové barvy, které se k jejímu věku skvěle hodí. 

Na slavnostní premiéru snímku Tenkrát v Hollywoodu oblékla Julia fialkové šaty s šifonovým pláštíkem z dílny Isabella couture.

5d833539a5bc3image.png

Na párty Power of Young Hollywood herečku vybavily návrhářky Stella McCartney a Badgley Mischka. Mini kabelka pochází z dílny Gelareh Mizrahi. Jen boty na podpatku vypadaly o něco větší, než by bylo potřeba. Také je otázkou, jestli by si v nich Julia měla už odmalička ničit nohy.

5d8335a9b47d8image.png

Na banket v Beverly Hills se objevila v zajímavé róbě od Valentiny Yudashkin. Skládala se z pastelových kalhot a netradičního halenko-pláště.

5d8335eb11583image.png

Pastelovou růžovou zvolila Julia i na 55. udělování cen CAS Awards. O styling se tentokrát postaral Maison Melendez.

5d83364b3306eimage.png

Ale i obyčejnější outfity Julii sluší, to lze vidět například na kombinaci černého overalu s kytičkami a růžových tenisek.

5d8336860d4fcimage.png

Krásné a moderní oblečení pro holčičky ovšem seženete i v tuzemských obchodech a ani se nemusí jednat o kousky od předních návrhářů. Děti z toho stejně za chvíli vyrostou. 

5d833fb0d7251image.png

Foto: Profimedia

Reklama