eso

Zajímáte se o zdraví, alternativní medicínu a esoteriku? Máme pro vás tip na dva červnové víkendy, během nichž můžete nabít nové vědomosti z těchto oborů.

V prvním červnovém víkendu (5.– 6. 6.) se uskuteční v malostranském Michnově paláci již po čtyřiatřicáté výstava esoteriky a zdraví Minerva a letošní léto je opravdu na co se těšit!

Tentokrát bude Minerva tak nabitá vzácnými hosty a přednáškami, že ji museli rozdělit na dvě části. Poprvé se můžete na výstavu vydat 5.–6. 6. jako již tradičně  v Tyršově paláci, a hned nato, za čtrnáct dní 19. a 20. 6., bude Minerva pokračovat čistě přednáškovým cyklem (bez výstavního programu) a těšit se můžete i na workshopy a semináře z oblasti alternativní medicíny, esoteriky a zdraví.

Jmenujme alespoň některé části programu.

Známá rakouská terapeutka a léčení pránou

Mimořádně vzácným hostem bude rakouská terapeutka Claudia Schwehla, která zde představí celosvětově rozšířený systém Pranic Healing® (léčení Pránou). Jde o metodu, které má kořeny v či-kungu a tradiční indické medicíně. K boji s nemocemi využívá kromě energetického léčení také masáže, akupunkturu či kraniosakrální terapii.

Léčivé tóny Štěpána Raka

Že je Štěpán Rak světově uznávaný kytarista a skladatel, ví asi každý. Méně známá je však skutečnost, že se celý život nechává inspirovat osobnostmi z duchovní oblasti (zejména ze Steinerovké tradice) a intenzivně se zabývá numerologií. V dvouhodinovce nazvané „Kytaroterapie a numerologie Štěpána Raka“ vám otevře dvířka do tajemství hudby ve spojení s numerologií a léčivá energie vyzařující z jeho tónů nás obejme a předá duchovní poselství.

Další zajímavou událostí z oblasti hudby a jejích léčivých vibrací bude sobotní koncert Karla Kekešiho. V neděli vám pak tento nevšední muž představí české, moravské a slovenské lidové písně, které zároveň fungují jako mantry a v rámci Malé Minervy, tj. 19. 6. povede uvolňující hlasový seminář.

Tajemství krve i japonské malby

Naturterapeut Ing. Vít Syrový vám odhalí, jak naše zdraví ovlivňuje vyzařování krve a jak jej můžete prostřednictvím krve ovlivnit. MUDr. Zdeňka Popelková vás provede nejúčinnějšími detoxikačními systémy. A v prvním patře, v čajové občerstvovně můžete shlédnout vzácné exponáty ze sbírky čajovníka Huberta Hátle, staré japonské tušové malby kakemono.

Celý program přednášek a seminářů najdete na www.minervazdravi.com.

Reklama