Červená je krásná barva, která ověří vaše sebevědomí. Žena, která ji umí nosit má velké plus. Je výrazná a líbí se i mužům. Říká se, že když budete oblečena v červené, budete mít pro muže větší přitažlivost. To už stojí za zvážení, co říkáte, milé dámy?

Navnaďte se ukázkami ze světové street módy

Pokud se vám červená líbí a máte odvahu ji nosit, pak jste proti nesmělým stydlivkám v obrovské výhodě. Červená je vášnivá, zdravě drzá a nepřehlédnutelná. To z ní dělá královnu mezi barvami. Výborně se kombinuje s ostatními barvami, ale letos se nejvíc „kamarádí“s odstíny bílé a džínovou modří.

Babí léto si vychutnejte v odlehčeném duchu a dramatické kombinace s černou si nechte na chladnější dny.

Pokud jste hodně odvážná, klidně si můžete troufnout na kalhotový kostým, jste-li poněkud zdrženlivější a s červenou teprve začínáte, zkuste ji nejprve na doplňcích a uvidíte, jak se sžijete.

Na co si dejte pozor: Červená je trochu mrška zrádná a přidává kila, takže ji použijte na partiích, které chcete zvýraznit. Třeba červené kalhoty si pořiďte, pokud máte štíhlejší dolní polovinu těla, a naopak. Máte-li „těžší podstavec“, nechte červenou pracovat ve váš prospěch na horních dílech.

Foto: facebook Street Style a Mango

Čtěte také:

 

Reklama