614d84382adb6clanek.jpg
Foto: Profimedia

Třetí miminko se herečce Petře Hřebíčkové narodilo ve druhé polovině července. K synům Šimonovi a Mikulášovi přibyla holčička Marianna. Děti herečka vychovává s partnerem Matějem Dadákem.

Dlouho to přitom vypadalo, že se Petře Hřebíčkové těhotenství nepodaří. V show Sedm pádu Honzy Dědka v minulosti prozradila, že jí gynekoložka v patnácti řekla, že bude mít s otěhotněním problémy. Herečka také přiznala, že se šla později poradit k šamanovi, který jí řekl, že miminko na ni už čeká, a ona ho k sobě musí jednoduše pustit. A výsledkem byly postupně tři děti.

Po porodu holčičky se Petra Hřebíčková včera ukázala na premiéře filmu Zbožňovaný, kde jí to moc slušelo. Oblékla pudrové šaty značky Leeda, které byly velmi lichotivé k poporodní postavě. Vůbec to ale nevypadalo, že by herečka potřebovala nějaká kila navíc skrývat.

clanek2.jpg
Foto: Profimedia

Ve snímku Zbožňovaný hraje postavu Zuzany. „Jsem dcera Zuzany Kronerové a Jiřího Bartošky a řeším s nimi takovou zapeklitou situaci, kdy se u nich v manželství objeví třetí člověk. Jsem dcera, skrze kterou se to vyprávění jakoby vytříbí. Nejsem stěžejní postava, ale jsem ve vyprávění příběhu určitě důležitá,“ popsala roli.

Zdroje: Sedm pádu Honzy Dědka, Instagram Petry Hřebíčkové, Press kit filmu Zbožňovaný, Profimedia

Reklama