Centrum Chodov bude v sobotu 30. srpna pulzovat energií v rytmu zumby. Na jeho střeše se totiž uskuteční již 6. ročník zumba maratonu. Zájemci tak mají možnost vyzkoušet si zdarma pět hodin zumby pod vedením profesionálních lektorů Fitness BBC.

ZumbaAkce, která potrvá od 9 do 14 hodin, nabídne lekce Piloxing/Zumba, Zumba/Dance či Dance/Aerobic. Držitelé věrnostních karet Centra Chodov, již se maratonu zúčastní, obdrží dárkový balíček kosmetických produktů a výživových doplňků. Do věrnostního klubu se přitom každý může zdarma a jednoduše registrovat na webových stránkách či  Facebooku, případně u infostánku Centra Chodov i přímo na místě akce. Zumba maraton s sebou přináší také další výhody v podobě soutěží a slev. Všichni mohou v den konání zumba maratonu využít volného vstupu do Fitness BBC.  V prodejně adidas bude na zákazníky čekat 30% sleva na dámskou kolekci. Po celý srpen navíc běží na facebookovém profilu Centra Chodov soutěž o patnáct jednorázových vstupů do Fitness BBC a o Bioderma kosmetické balíčky.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

Slovníček pojmů:

Dance aerobic: Dance aerobic vychází ze základních prvků aerobiku, které jsou obohaceny o pohyby inspirované nejrůznějšími tanečními styly jako latino, disko, hip-hop nebo jazz. Jedná se o aerobní lekci s obtížnější choreografií a kombinacemi základních aerobních i tanečních kroků a otoček.

Piloxing: Kalifornská cvičební metoda, jež spojuje pilates s boxem, a chytře tak využívá benefitů obou těchto sportovních aktivit. Pohyby z pilatesu protahují tělo, tvarují a prodlužují svalstvo, při boxu se naopak zvyšuje tep a spalují tuky. Výsledkem kombinování činností při piloxingu je ploché a pevné bříško, zmenšení objemu stehen a hýždí a celkově štíhlejší profil, který slouží k lepšímu držení těla.

Zumba: Dynamický fitness program spojující prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky například salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, při němž se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Reklama