Centrum Černý Most přináší svým zákazníkům jedinečnou příležitost, jak oslavit pololetní vysvědčení a užít si prázdninový pátek 31. ledna i sobotu 1. února. Na školáky čeká po oba dny od 10 do 16 hodin zábavný program

V jeho rámci si otestují nabyté znalosti z hodin matematiky, českého jazyka či přírodopisu a případně se i přiučí něco nového.

nZa odměnu mohou na Kolotoči štěstí vyhrát hodnotné ceny, včetně lístků na předpremiéru animovaného filmu „LEGO příběh“ se speciálním doprovodným programem v multikině CineStar. Na všechny návštěvníky pak čekají samozřejmě i skvělé nákupy v Centru Černý Most.

Centrum Černým Most se ve spolupráci s restauracemi Rancheros a Café Amadine, cukrárnou Grycan, kavárnou Starbucks a prodejnami Le Chocolat, Bambule či Papírnictví AKM rozhodlo odměnit školáky po jejich několikaměsíčním úsilí v lavicích, ale myslelo i na jejich rodiče. Pro všechny připravilo zábavnou vědomostní soutěž a speciální Kolotoč štěstí.

Celá rodina se tak může společně pobavit i načerpat nové informace. Stačí usednout do improvizované třídy umístěné na Central Plaze Centra Černý Most a správně zodpovědět alespoň tři ze šesti kvízových otázek z matematiky, českého jazyka, fyziky, přírodovědy, hudební výchovy nebo zeměpisu; vyplnit výherní formulář a odevzdat ho hosteskám. „Poděkování a odreagování si po náročném pololetí zaslouží nejen děti, ale i rodiče. Pevně doufám, že si čas strávený v Centru Černý Most užijí a pobaví se společně se svými ratolestmi. Ty zajisté potěší a ke studiu namotivuje vědomostní soutěž o ceny,“ uvedla Karolina Štochlová, ředitelka Centra Černý Most.

Návštěvníci centra mohou test vědomostí absolvovat také během samotných nákupů a spojit zábavné s užitečným. Otázky budou totiž umístěny i na samolepkách ve výlohách partnerských prodejen, které poskytly atraktivní odměny v podobě svých produktů, či dárkových a slevových voucherů. Stačí si jen vyzvednout výherní formulář, správně odpovědět alespoň na tři otázky, odnést ho zpět hosteskám ke kontrole a roztočit Kolotoč štěstí.

Speciální odměna je připravena pro jedničkáře. Každý žák základní školy, jenž zavítá do Centra Černý Most ve dnech 31. ledna a 1. února od 10 do 16 hodin a přinese ukázat svoje pololetní vysvědčení s průměrem známek do 1,5, bude mít extra možnost vytočit si na Kolotoči štěstí jeden z atraktivních dárků, a získat tak malou motivaci do dalšího pololetí. Ani studenti, kteří nejsou premianti, nemusí zoufat. Ceny mohou vyhrát na facebookovém profilu Centra Černý Most v soutěži o nejoriginálnější poznámku z žákovské knížky.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

 

Reklama