Návštěvníci speciálního valentýnského programu Centra Černý Most vytvořili 14. února 2014 nový český rekord v hromadném přípitku s polibkem. Sklenky zde pod odborným dohledem totiž pozvedlo hned 50 párů najednou. Do České knihy rekordů tak díky nim byl zaznamenán vůbec první domácí rekord v této romantické „disciplíně“.

Kateřina Heřmanová, jedna z přítomných účastnic, ohodnotila originální akci slovy: „Bylo to hezké a milé zpestření Valentýna. Překvapivě se sešlo opravdu dost lidí.“

„Ze zájmu našich zákazníků o valentýnský rekord jsem skutečně nadšená. Vážím si toho, že se tolik dvojic rozhodlo strávit oslavy svátku zamilovaných v našem centru. Chci všem zúčastněným moc poděkovat a věřím, že na letošního svatého Valentýna budou dlouho vzpomínat,“ uvedla Karolina Štochlová, ředitelka Centra Černý Most.

Rekordní hromadný přípitek s polibkem se stal vrcholem letošního valentýnského programu Centra Černý Most. Pokus uskutečněný v 19 hodin byl bezprostředně oficiálně potvrzen a stane se součástí již pátého vydání České knihy rekordů.

vale

Účastníci valentýnského rekordu v Centru Černý Most při hromadném přípitku s polibkem

vale

Netradiční oslava svatého Valentýna v Centru Černý Most

vale

Komisař Agentury Dobrý den Tomáš Hrábek oznamuje, že byl vytvořen nový český rekord

Reklama