V Centru Černý Most se poprvé v tuzemsku představí vyhledávaná značka FOREVER 21. Na příznivce módy čeká moderní koncept prodeje a spektrum nejnovějších trendů za skvělé ceny. Slavnostní otevření pod moderátorskou taktovkou fashion blogerky Nikol Moravcové proběhne již 24. září od 10 hodin. Prvních 200 návštěvníků bude odměněno dárkovým poukazem v hodnotě 250 Kč. Všichni se mohou těšit na DJ Lafayetta a finalistky České Miss 2016, které módní událost ozdobí.

F21 Centrum Černý Most rozšíří portfolio svých unikátních prodejen o populární značku FOREVER 21. V novém butiku o rozloze 1 300 m2, jež své první české zákazníky přivítá již 24. září, bude k dispozici široký sortiment zaměřený na nejnovější módní trendy.

Slavnostní otevření prodejny FOREVER 21 proběhne od 10 hodin. Pro prvních 200 návštěvníků bude připraven dárkových poukaz v hodnotě 250 Kč. Zákazníci se mohou těšit také na doprovodný program, spoustu dárků a překvapení. Akce se zúčastní řada celebrit v čele s Českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou. Moderace se ujme top fashion blogerka Nikol Moravcová a o skvělou atmosféru se postará oblíbený DJ Lafayette.

FOREVER 21 pochází z amerického Los Angeles a v současnosti je jedním z největších specializovaných prodejců ve Spojených státech amerických, který se pyšní zastoupením ve 48 zemích světa. Značka se zaměřuje na tzv. fast-fashion, tedy módu, jež přináší nejnovější trendy přehlídkových mol pro ženy i muže všech věkových kategorií. Cílem FOREVER 21 je poskytnout svým zákazníkům inspiraci a nekončící tok těch nejžhavějších módních kousků za skvělou cenu. „Jsem velmi rád, že můžeme první českou prodejnu FOREVER 21 představit právě v našem čtyřhvězdičkovém centru,” uvedl Tomáš Urbanovský, manažer Centra Černý Most. „Věřím, že tato originální značka potěší nejen její vyznavače, ale i všechny milovníky posledních módních trendů, kteří si návštěvu nového butiku užijí.“

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

Reklama