Počasí se umoudřilo, přestalo pršet a vysvitlo slunce. Možná máte chuť vyrazit si na kole. A my pro vás máme tip, jak při tom vypadat stylově. Zapoměňte na horské kolo, asexuální cyklistické legíny a neslušivou helmu. Pořiďte si pořádné dámské kolo a jezděte na něm jako pravá dáma.

Při psaní tohoto příspěvku jsem si vzpomněla na dovolenou v Itálii. Tam nevidíte ženy, že by upachtěně následovaly své rychlejší partnery a v potu tváře šlapaly do pedálů sportovních kol. Ano, Italové kola milují a po vzoru závodníků giro d'Italia zdolávají strmé kopce i v tom největším poledním žáru tak lehce, že žasnete. A jsou přitom nesmírně sexy, mají svalnaté nohy, pevné zadky a jsou krásně opálení.

Ale to je kapitola sama pro sebe

Možná, že se mezi muži sportovci najde i nějaká žena, ale já jsem na ni nenarazila. Zato ve městech se to jen hemžilo kráskami cyklistkami, na které bylo neméně příjemné podívání.

m

Většinou měly kola - staré „rachotiny“, nezřídka zrezivělé, ale to byla ta největší „hitovka“. Možná proto, aby krása a nablýskanost kol nekonkurovala kráse a eleganci žen.

k

Ty si to šlapaly do pedálů v sukýnkách či šatech, ve vysokých podpatcích a vypadaly stejně nenuceně a přirozeně, jako ti chlapíci na galuskáčích v horách.

ko

Dámy, z toho bychom si měly vzít příklad. Buďme dámami i na bicyklech a nesnažme se trhat rekordy!

Zdroj foto: Facebook Milano street style. Facebook Street Style

Reklama