Ve žluté nejen na jaře

Přestože žlutá je především barvou letošního jara, pokud ji máte rády, nemusíte se jí vzdávat ani v létě. Říkáte si, že na žluté plavky byste musely chodit už od zimy do solárka? Omyl! Žluté plavky lichotí i úplně neopálené pleti, alespoň to říkají módní návrháři. Takže odvahu, dámy!

Jako gepardice
5cd19ab2a2f6eobrazek.png
Nestárnoucím motivem snad na všech kusech oblečení, doplňků i bot zůstávají vzory zvířecí srsti, nejčastěji divokých zvířat. Nebojte se strávit léto v převleku gepardice, uvidíte, jak se za vámi králové zvířat budou otáčet!

Romantičky budou vždycky „v kurzu”

Letošním hitem jsou také drobné květiny a puntíky na pastelových podkladech, a to ať už si pořídíte jednodílnou klasiku nebo odvážné bikinky. A pokud vám už není 20, dokonce ani 25, rozhodně se za jejich výběr nemusíte stydět, romantický šarm dodají i zralým ženám, které už umějí být dámami. A jestliže vás puntíky ani květiny moc nelákají, nic nezkazíte jemnými geometrickými vzory, třeba kostkami, přesně takovými, jaké bývaly na ubruse vaší babičky, když vám na něj v neděli servírovala bábovku.

Opásejte se

Milujete styl holek z filmu Rebelové? „Šedesátky” v letošních módních trendech opět ožívají! Typické červené šaty s většími bílými puntíky a vosí pasy zdůrazněné širokými pásky. Že byste si v takových šatech v létě už připadala trochu „out”? V podobných jednodílných plavkách budete letos v létě jednoznačně „in”!

Vysoce vykrojený spodek a široká ramínka

Že vám to nejde moc dohromady? Nebuďte příliš upjatá! Tato kombinace letos dle módních guruů ovládne pláže a možná i břehy českých rybníků. Vysoce vykrojené kalhotky zdůrazní ženské křivky a prodlouží nohy, široká ramínka podprsenek vypadají vkusně a navíc jsou z praktického hlediska mnohem pohodlnější než „šňůrky” zarývající se do rozpálené kůže.
5cd19a95c2a25obrazek.png

Dámské stylové plavky Kari Traa Vangen koupíte zde.
5cd19ace098afobrazek.png

Reklama