ViadermKrásné a husté vlasy to je koruna krásy každé ženy. Bohužel často nevypadají tak, jak bychom si přály. Hlavním důvodem je špatná výživa, stres a vůbec nezdravé životní prostředí, ve kterém bohužel dnes většina z nás žije.

Právě výživa vlasových váčků to je to, co hraje nejdůležitější roli v kvalitě vlasů, jejich růstu či nadměrném vypadávání. Aby byl vlasový váček dobře vyživován, musíme mu dodat dostatečné množství potřebných živin a to nejlépe zevnitř, aby se účinné látky dostaly tenkými krevními cévkami přímo ke kořínkům vlasů.

Právě takovou výživu zevnitř zajišťují nutrikosmetické přípravky a jedním z nich je přípravek z řady Viaderm – Viaderm Hair Perfect. Je speciálně zaměřen na péči o vlasy a jejich zdraví. Každá tableta obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů  a minerálů.

Je obecně známo, že vlasy jsou až z 90 % tvořeny bílkovinou zvanou keratin, jehož základními stavebními kameny jsou aminokyseliny a jsou tudíž pro strukturu vlasu kViadermlíčové. Viaderm Hair obsahuje vysoké množství aminokyselin methioninu a cystinu, které podpoří pevnost a odolnost vlasů a povzbudí jejich růst.

Viaderm Hair obsahuje dále i měď, která zajišťuje správnou pigmentaci (zbarvení) vlasů, biotin, důležitý pro zdraví vlasů a vitamin B6, který podporuje syntézu cysteinu a přispívá tak ke zdravému růstu vlasů. Extrakt z přesličky je přírodním zdrojem křemíku, který pomáhá udržovat vlasy v optimálním stavu.

Viaderm Hair Perfect je k dostání v lékárnách nebo na www.viaderm.cz

Reklama