Zvolte správný materiál

V létě je zásadní zvolit správný materiál, ve kterém se nebudete zbytečně potit a bude vám v něm pohodlně. Obecně jsou vhodnější přírodní materiály, jako len, hedvábí nebo Micromodal. Správnou volbou na léto je samozřejmě také 100% bavlna, která příjemně chladí, je prodyšná a přitom pevná.

Trenýrky El.Ka Underwear ze 100% bavlny jsou v létě neuvěřitelně pohodlné na spaní a lenošení. Zároveň jsou ale tak krásné, že se v nich nebudete stydět jít otevřít pošťákovi, vyvenčit pejska nebo klidně na romantickou procházku po pláži. Bonusem je, že jsou dostupné i ve variantách pro muže a pro děti, takže můžete vzor sladit s rodinou. Na výběr jsou kromě klasických proužků či puntíků také letní melouny, delfínci nebo třeba buldočci. Už si představujete ty společné originální fotky z dovolené?

Kromě trenýrek se vám bude pohodlně lenošit také v kombinaci tílka a kraťásků, které vedle přírodních materiálů obsahují i elastan. Ten dodává oblečení pružnost, pomáhá držet tvar a oblečení s jeho příměsí se obvykle nemusí žehlit. Z nabídky El.Ka Underwear si můžete vybrat kraťásky v deseti různých barevných provedeních a zkombinovat je s jednoduchým bílým nebo černým tílkem.


Nemůžete se rozhodnout mezi trenýrkami a kraťásky? V nabídce El.ka Underwear najdete také barevně sladěné sety trenýrek, kraťásků a tílka za výhodnou cenu 990 Kč.

-> SOUTĚŽ o 5 x voucher na nákup prádla El.Ka v hodnotě 500 Kč! <-

Reklama