Spousta z nás se v novém roce pustila do cvičení, ať už proto, že nám po Vánocích povážlivě narostla bříška, nebo jsme si na Nový rok předsevzaly, že si poněkud vylepšíme postavu, nebo jen pro radost z pohybu. Každému je přece jasné, že bez pohybu hubnout nelze. Abychom se zbavili tuků, musíme se začít hýbat, vydávat energii. V dnešní době je naštěstí mnoho specializovaných fitness center, kde si každý může přijít zacvičit jen tak, nebo se zapojit do organizovaných lekcí s odborným trenérem. Můžeme si vybrat z nabídky to, co nám vyhovuje. Spinning, aerobic, kick box, posilování speciálních partií…Nabídka je opravdu široká. Navíc jednotlivé lekce můžeme střídat, což je pro zátěž svalů velmi vhodné. Jenže právě tu radost z pohybu nám často zkazí nevhodné oblečení!

 

Nepoťte se zbytečně!

Mnohé ženy dokonce představa zpocených těl od cvičení odradí. Nevhodné oblečení navíc může způsobit různé oděrky a kožní problémy. Proto je důležité si vybrat oblečení, které vyhovuje našim požadavkům, ale i formě pohybu, kterou zvolíme. Používání tzv. funkčního prádla, které v sobě pot nedrží, jako se to děje u bavlněného trička, ale odvádí ho dále od pokožky, je dnes už celkem rozšířené. I mezi funkčními prádly existují ale velké rozdíly, a to nejen v designu nebo jejich ceně, ale také v podmínkách, pro které je materiál určený. Zjednodušeně se dá říci, že jsou prádla vhodná do zimy, která kromě odvodu potu i hřejí, a prádla vhodná spíše na léto nebo do tělocvičny, která spolu s potem odvádějí i přebytečné teplo. Pro cvičení v posilovně, aerobic, spinning a další podobné sportování jsou tedy vhodnější tato chladivá prádla, protože v hřejivém prádle vám bude při cvičení zbytečně teplo a budete se tedy potit ještě víc. Podle výzkumu, provedeného na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK v Praze, patří mezi nejpovedenější chladivá prádla Pro Cool od značky Craft. Nabídka tohoto prádla se navíc každý rok rozšiřuje o nové barvy a modely, takže se ke své oblíbené barvě časem dostane téměř každá z nás. V aktuální kolekci Craft Pro Cool jsou dámská trička v několika barevných variantách, kromě bílé, černé, chladivé tyrkysové a světle růžové přibyla v nabídce i luxusní vínová barva.

 

Pokud byste chtěli vyzkoušet značku Craft a tričko Pro Cool, pak se zapojte do naší soutěže a staňte se jednou z pěti čtenářek, která tričko bude moci vyhrát

 

 

Tak co, už jste vyrazili do tělocvičny? Nebo se tam zatím jen chystáte? Jaké vám vyhovují materiály oblečení, ve kterém sportujete?

 

Zajímá vás funkční oblečení? Více na www.craft.cz.

 

Náš tip?

 

Nejen funkční vlastnosti, ještě budete vypadat dobře! CRAFT Pro Cool se vyrábí ve slušivých barvách - růžové, tyrkysové, bílé a černé a luxusní vínové. Takže můžete kombinovat barvy triček s ostatním oblečením včetně ponožek a bot. Doba, kdy se chodilo cvičit v teplákách podivného tvary a v tričku na spaní už je dávno pryč!

 

V čem do tělocvičny? Doporučujeme chladivý Pro Cool

Pokud patříte mezi ty, co si oblíbili kvalitního funkční prádlo a sportovního styl, určitě si oblíbíte výhody termoprádla CRAFT Pro Cool. Předností řady Pro Cool je velmi rychlý odvod potu a ventilace vzduchu, výsledkem je efekt mírného ochlazování organismu. Prádlo je proto vhodné pro sport v teplých letních měsících nebo ve fitness či tělocvičně. Kromě nové vínové kolekce je Pro Cool v nabídce také v jemně chladivé tyrkysové, bílé, světle růžové a černé barvě, v kolekci jsou také čelenky, šátky a potítka. Při koupi prádla v některých ze starších barev vás čeká sleva!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte tričko CRAFT Pro Cool! Soutěž probíhá ZDE

Reklama