V létě máme řadu možností, jak sportovat. Můžeme si jít zaběhat, vyrazit na in-liny nebo na kolo. Ale řada žen dává přednost cvičení v posilovnách nebo na kurzech jógy, pilates, nebo aerobiku.

Dalo by se říct, že na tom moc nezáleží. Stejně při té námaze nemáte čas sledovat, jestli jste in, nebo ne. Tak to je velký omyl. Pokud bych měla mluvit za sebe, určitě bych to neodbyla domácími legínami a tílkem. A to nejsem snob. Už je to ale dávno, co jsem se chodila „mordovat“ aerobikem a musela jsem mít „značkový“ dres, abych si dodala sebevědomí.¨

sport

sportDnes dávám přednost sportování venku. Pokud se dá jízda na koni a procházky se psem nazvat sportováním.

Tak jsem si udělala soukromou anketu mezi kamarádkami, které chodí pravidelně cvičit, a vyšlo mi jednoznačně: Oblečení na sport a do posilovny opravdu řeší.

Nejen proto, aby jim to slušelo a měly ze sebe dobrý pocit, ale aby se cítily pohodlně a zbytečně se nepotily. K výrobě sportovních dresů se používají speciální materiály, které jsou savé, rychle schnoucí, příjemné na dotek a obsahují speciální protipachovou složku. V neposlední řadě je důležité, aby se oblečení dobře udržovalo.

Proto nešetří na nepravém místě a kupují si oblečení ve speciálních obchodech nebo u značek, které sportovní oblečení nabízí. U nich najdete veškeré oblečení na cvičení – topy, tepláky, šortky, ale i doplňky jako podložky na jógu nebo sportovní tašky.

Foto: ESPRIT

Pokud máte doma několik úžasných kousků na sportování určitě Vás bude zajímat, jak si toto oblečení uchovat po co nejdelší dobu. Proto Vám přinášíme tip na šetrné praní!

perwoll1Perwoll Sport & Active

Perwoll Sport & Active nabízí dokonalé řešení pro sportovní a outdoorové oblečení, zejména pro ty, kteří se jen tak nezastaví. Nová patentovaná technologie se aktivuje při každém pohybu. Bezprostředně poté, kdy se pot dostane do kontaktu s tkaninou, účinně neutralizuje a osvěžuje nepříjemné pachy a oblečení tak provoní dlouhotrvající svěží vůní – jako kdyby bylo právě vyprané. Spolu s tím nový Perwoll Sport & Active zachovává vlastnosti funkčních materiálů a membrán a Vy si můžete být jisti, že je o vaše sportovní oblečení dobře postaráno. DMOC -  109,90 Kč (1 l), 189,90 Kč (2 l), 269,90 Kč (3 l) a 299,90 Kč (4 l).