V hlavní roli: boty

 

Gallery – individualita

 

Kolekce inspirovaná formální, dresovou módou. Respektuje jednoduchou eleganci a kultivovaný individualistický vzhled. Móda určená do města se vyznačuje čistou, střídmou barevností – černá a bílá s finišem, antracit, vínové odstíny červené. Snížená výška podpatků, karé baleríny i vysoké kozačky nad kolena. Kovové detaily, spony, kontrasty černé a bílé. Rafinované.

 

 

 

 Dream – fantazie

 

Skvělou nabídku módní obuvi nabízí kolekce Dream. Svět fantazie objevuje módní obuv, bez které se na podzim neobejdete. Kolekce podtrhující  ženskost, smyslnost a fantazii. Fashion určený romantickým i osobitým ženám. Romantický i sexy podmanivý vzhled. Smyslná, jasná barevnost – růžová, fialová, červená, starorůžová, doplňkově šedá. Skvělé detaily dotahují vše k dokonalosti – kameny, řetízky, rockové ozdoby, kroko detaily, transparentní přezky. Staňte se pohádkovou vílou.

 

 

 

Aviatic - levitace

 

V pohodlných, hřejivých botách této kolekce se nemusíte bát při žádné vycházce, která vás na podzim čeká. Kolekce Aviatic pro aktivní životní styl, volný čas i malé dobrodružství. Pozitivně naladěný vycházkový styl klade důraz na kvalitu a materiály. Polobotky, kozačky, šněrovací kozačky, pohodlné zakulacené tvary. Dresová linie v hnědé, karé špice. Strukturované přírodní materiály, vintage – stíraná useň. Hřejivá barevnost.

 

 

 

 

No.One – kreativní

 

Mladá kreativní móda, to je No.One. Kolekce určená těm, kteří mají smysl pro humor, hru, experiment. Kreativita, originalita, inovace. Perfektní tvary, neobvyklé materiály, veselé barvy. Fashion retro – vysoké kozačky kombinované s nylonem. Boxerky, válenky, tenisky. Inspirováno sportem. Svět mladých vám vyrazí dech.

 

 

Více inspirace naleznete ZDE .


Pokud rádi soutěžíte, můžete své štěstí zkusit ZDE

 

Reklama