Canadian Medical sice funguje na principu členských programů, ale služby tohoto moderního zdravotnického zařízení mohou využít i nečlenové. Objednat se mohou například na zákroky takzvané jednodenní chirurgie, která umožňuje, aby pacient po běžných operačních výkonech trávil pooperační období ve svém domácím prostředí a se svými blízkými. A urychlil se tak jeho návrat k normálnímu způsobu života. Pacient domů odchází po krátkém odpočinku po lokální nebo celkové anestezii. 

63034bb890149obrazek.png

Jednodenní chirurgii lze využít v oborech, jako je všeobecná chirurgie, urologie, ortopedie, dětská chirurgie, angiologie a cévní chirurgie nebo gynekologie a porodnictvím. Gynekologické péči se na klinice věnuje například lékařka Tereza Čeledová.
 
63034c4721527obrazek.png„V případě, že u nás nemáte členství, stačí zavolat na call centrum, kde vás nejprve objednají na konzultaci. Vše s pacientkou probereme, vyšetříme ji a společně naplánujeme zákrok,“ popisuje lékařka. Je lepší mít doporučení od svého ošetřujícího gynekologa a je vhodné, pokud pacientka donese alespoň stručnou anamnézu týkající se jejích potíží.

Zákroky jednodenní chirurgie mají své nesporné plusy. „Výhodou je určitě komfort. Pacientky dostanou velmi krátce působící anestetika, není jim po nich špatně a za několik hodin mohou bez problémů odejít domů. Není tedy nutná delší hospitalizace. Máme u nás ale i nádherné nadstandardní pokoje. Ať už na pár hodin, nebo přes noc se u nás pacientky mohou cítit skutečně velmi komfortně,“ říká Čeledová.

63034c2319f18obrazek.png
 
Spektrum zákroků z gynekologie je podle lékařky rozmanité. Klinika nabízí laparoskopické i hysteroskopické výkony včetně laparoskopických sterilizací. Mezi nejpoptávanější řadí gynekoložka drobné zákroky na zevním genitálu, konizaci a kosmetické úpravy. Automatická je i následná kontrola, popřípadě kontroly po zákroku, které jsou součástí jeho ceny.
 
Klinika Canadian Medical může pacientům nabídnout nadstandardní přístup celého týmu, komfortní péči a jednou ze zásadních výhod jsou také krátké objednací lhůty a čekací doby. „Od klientek máme vynikající zpětnou vazbu,“ uzavírá lékařka.

Více informací nejen o jednodenní chirurgii najdete na Canadian.cz

63034ba02ed3dobrazek.png

Reklama