Chtěli jste někdy ochutnat skvělá degustační menu vybraných restaurací, nechat se rozmazlovat v kosmetických a masážních salónech, užít si třeba romantickou plavbu po Vltavě nebo vzít přítele či přítelkyni na fantastický koncert? Určitě ano. A co kdybyste za to měli zaplatit jenom desetinu skutečné ceny?

Okořeňte svůj život zážitky, nakupujte je s až 90% slevami.

Jak to funguje? BonyBony.czběží na systému „skupinového“ nakupování. Každý den Vám nabídneme skvělý deal za skvělou cenu, který budete moct kupovat nejméně po celých 24 hodin. Deal a jeho cena se stanou aktivními, jakmile si deal zakoupí stanovený počet lidí. Poté si každý, kdo za deal zaplatil, bude moct vytisknout speciální Bon, se kterým uplatní slevu v konkrétním podniku. Pokud deal za celý den nekoupí dostatečný počet zájemců, obratem vrátíme peníze těm, kteří za něj již zaplatili. Nikdy nepřijdete ani o jednu svou korunu, s našimi dealy můžete jenom vydělat. Jednoduché jako facka.

Pro prvních 10 z vás, kteří se zaregistrujete na www.bonybony.cz, je připraven kredit 100 Kč. Stačí zadat kód DIRECTZENAIN.

bonybonyS BonyBony.cz se každý váš den promění v rozhodování o nabídkách, které zkrátka nemůžete odmítnout. Například dnes máte šanci získat fantastické degustační menu pro dva ve skvělé italské restauraci Palatino jen za 599 Kč namísto původních 1 300 Kč. Tamní kuchaři si pro držitele Bonů připravili čtyři chody z těch nejčerstvějších surovin a podle tradiční receptury. Celé menu odstartuje předkrm Carpaccio di manzo, tenké plátky hovězí svíčkové marinované v bazalce, česneku a olivovém oleji, s čerstvým parmazánem, rukolou a toasty.

Následovat bude ochutnávka několika druhů čerstvých těstovin (penne s jemnými plátky hovězího masa, čerstvým parmezánem, rukolou a cherry rajčátky a spaghetti s vepřovou panenkou, čerstvým baby špenátem, sýrem grano padano, cherry rajčátky a extra panenským olivovým olejem) a steak ze šťavnaté argentinské svíčkové podávaný s pečenou plněnou paprikou a glazurovanou cibulkou. Sladkou tečkou za vývaženým menu, které provede vaše chuťové pohárky italskou kuchyní, bude tvarohový dort s jahodovou omáčkou. V ceně je samozřejmě i láhev italského vína, zvolit si můžete mezi bílou i červenou variantou.

Tomu říkáme fantastický deal! A zdaleka nekončíme. O den později si můžete opět ve dvou dopřát báječné relaxační procedury centra Soulspa. Se sektem s jahodami v ruce absolvujete masáž zad a šíje a finskou saunu v celkové hodnotě 1 600 Kč, ale díky BonyBony.cz zaplatíte pouze 45 % ceny - 725 Kč. Nabídku dokonalé masáže rukama zkušených thajských terapeutek, které vás s pomocí aromatických olejů dovedou až do samotného ráje relaxace, pro vás nachystali v Thai Massage Shanti. Místo skutečných 1 590 Kč si ji budete moct užít za polovic, 795 Kč.

S BonyBony.cz nezaplatíte více než 50 % skutečné ceny. Podrobnosti o jednotlivých dealech naleznete každý den přímo na webových stránkách www.bonybony.cz.

Neváhejte ani minutu a nenechte si mezi prsty utéct atraktivní zážitky za neuvěřitelně nízké ceny, jaké jinde neuvidíte. Těšíme se na Vás.

Více informací najdete na stránkách www.bonybony.cz

Reklama