5eafdf069b3e7obrazek.png
Už se nemůžete dočkat, až ochutnáte první doma vypěstovanou zeleninu a rozkvete vám první květina, kterou si hýčkáte už od semínka? Skleník je základem pro každou zahrádkářku, která si ráda užívá výhod a chutí domácí zeleniny či ovoce, nebo hojně pěstuje rostliny s náročnějšími požadavky na klimatické podmínky. Takový skleník by měl nabídnout praktičnost, tedy odolný materiál, správně rozvrženou ventilaci ale i jistý komfort. Skleníky často bývají z těžkých a zároveň velice křehkých materiálů. Takže je zpravidla potřeba mít po ruce nějaké šikuly, kteří vám s náročným sestavením pomohou. Existují ovšem i skleníky z odolných, a přesto lehkých materiálů, které mají dlouhou životnost a jejich sestavení zvládnou díky snadné instalaci a praktickým dílům dva šikovní lidé během odpoledne.
5eafdf636c7b4obrazek.png
Skleník Palram Multiline je vyroben ze špičkového polykarbonátu se 100 % UV ochranou. Postavíte jej ve dvou za několik hodin. Snadný systém zaklapnutí jednotlivých panelů bez použití šroubů zrychluje celý proces stavby. Pozinkovaná základna, hliníková konstrukce a špičkový polykarbonát nereznou a nepřekvapí je ani časté proměny počasí. Polykarbonát s vysokou pevností je barevně stálý, nežloutne a je odolný vůči prokopnutí nebo nehodám s kamínky či míčem, se kterým si často hrají děti. Neublíží mu ani krupobití. Vysoká UV ochrana chrání rostliny a pomáhá tak zajistit velkou úrodu. Velké dveře, které můžete podle potřeby instalovat zleva či zprava umožňují dostatečně široký průchod i pro techniku a pohodlnou obsluhu skleníku. Ideální prostředí pro rostliny je zajištěno účinnou ventilací. Okapové žlaby odvádějí vodu na správné místo.
5eafdf1ed7da9obrazek.png
Chcete se moci ve vašem skleníku opravdu otáčet a realizovat vaše pěstitelské nápady? Polykarbonátový skleník Palram Essence nabízí bohatý prostor, který umožňuje opravdu velikou volnost pohybu, které nahrávají i velké dvoukřídlé dveře s magnetickým zámkem. Špičkový dvojitý polykarbonát udržuje ve skleníku optimální teplotu a vaše rostliny chrání před UV zářením. Propustnost světla je stále přes 70 %. Navíc je odolný vůči větru, sněhu, krupobití či prokopnutí. Pokud máte doma děti, které si oblíbily míčové hry, odolnost materiálů jistě o to více oceníte. Díky pozinkované základně a hliníkové konstrukci skleník nerezne a odolá i veliké sněhové nadílce. Snadný systém zaklapnutí jednotlivých panelů bez použití šroubů zrychluje celý proces stavby. Nízká nájezdová rampa umožňuje snadný vjezd s kolečkem. Skleník díky kvalitním materiálům nežloutne ani nekřehne a díky účinné ventilaci nabízí přímo ideální prostředí pro rostliny.
5eafdfb147d8eobrazek.png
Izraelská společnost Palram patří mezi největší světové výrobce prvotřídního polykarbonátu a výrobků z něho. Proto skleníky Palram patří ke špičce ve své třídě, nevyžadují údržbu a jejich životnost je desítky let. Více informací a praktických pomocnících naleznete na www.garland.cz.
5eafe02f8080fobrazek.png

Reklama