Snědá pokožka působí velmi atraktivně, než se ale vystavíte slunečnímu záření, měli byste dbát na její řádné ošetření, a to nejen během doby strávené na slunci, ale i po slunění. Ucelená řada přípravků Sun Zone od Oriflame představuje řešení pro celou rodinu. Obsahuje širokou škálu opalovacích krémů pro každý typ pleti, ale také péči po opalování.

Nová generace opalovacích krémů

Oriflame

Řada opalovacích přípravků Sun Zone obsahuje unikátní ochrannou buněčnou technologii Cellular Protection, která vyhovuje každému fototypu a intenzitě slunečního záření. Ochranné UVA a UVB filtry společně s antioxidačním vitamínem E chrání pleť před vysoušením, volnými radikály a předčasným stárnutím. Velmi lehké zvláčňující textury se velice snadno vstřebávají do pokožky a nezanechávají bílé stopy na pokožce. Voděodolné složení ochrání nejen vás, ale i vaše nejbližší během letní dovolené. Všechny přípravky jsou dermatologicky testované.

Opalovací mléka a krémy Sun Zone

Opalovací mléka a krémy Sun Zone mají ochranné faktory 10 -50, jsou odolné vůči vodě a hodí se také pro citlivou pleť. V řadě naleznete krémy vhodné na tělo i obličej s vysokým ochranným faktorem UVA a UVB.
Cena: 259 - 399 Kč

oriflame

Sledujte cenu v aktuálním katalogu na www.oriflame.cz

Opalovací sprej na obličej a tělo pro děti SPF 25 Sun Zone

oriflameOpalovací mléko se světle modrou barvou se snadno vstřebává a chrání citlivou dětskou pokožku. Odolné proti vodě, vhodné pro děti od 1 roku.
Chraňte miminka a malé děti před přímým slunečním žárem. Aplikaci opalovacího mléka opakujte často, zejména po koupání.
Cena: 499 Kč
Objem: 125 ml

Sledujte cenu v aktuálním katalogu na www.oriflame.cz

Zklidňující a osvěžující péče po opalování

oriflamePo dni stráveném na slunci potřebuje vaše pleť ochlazení, zklidnění a úlevu. Řada After Sun od Oriflame obsahuje výtažky z Aloe Vera, které pomáhají chránit pleť před vysoušením a dokonale prodlouží krásu opálení.
Intenzivní balzám po opalování na obličej a tělo After Sun
Intenzivně rehydratační složení s přírodní aloe vera okamžitě uleví vaší pleti. Zanechá ji viditelně zregenerovanou po stresu způsobeném vystavení slunci, uvolní ji a zklidní.
Cena: 249 Kč
Objem: 150ml

Sledujte cenu v aktuálním katalogu na www.oriflame.cz

Rehydratační zklidňující mléko po opalování After Sun

oriflameLetní koktejl zvláčňujících a chladivých ingrediencí s přírodní aloe vera vrátí pleti příjemný pocit. Pomůže uchovat pleť dlouhodobě krásně opálenou, hebkou a zvláčněnou.
Cena: 279 Kč
Objem: 150ml

Sledujte cenu v aktuálním katalogu na www.oriflame.cz

Chytrá aplikace přímo v mobilu

OriflameProtože v Oriflame dbáme na zdravé opalování svých zákazníků vytvořili jsme chytrou mobilní aplikaci Sun Coach, která zjistí vaši polohu a podle momentálního počasí, teploty a indexu UV záření vám doporučí, jaký ochranný faktor bystě měli použít a kdy byste přesně měli odejít ze sluníčka.

Více informací na www.oriflame.cz

Reklama