Příjemné, šetrné a snadno roztíratelné přípravky řasy Sun Care od švédské kosmetické společnosti Oriflame umožní celé rodině užívat si slunce bez obav. Nová řada Sun Care je účinná voděodolná ochrana pokožky před spálením, dlouhodobým poškozením a předčasným stárnutím způsobeným nadměrným sluněním. S řadou Sun Care si můžete užívat plážových radovánek bez obav.

Přípravky řady Sun Care chrání pokožku před dlouhodobým poškozením a předčasným stárnutím, jež způsobuje sluneční záření, chrání buňky před poškozením UVA a UVB zářením, hydratují, jsou voděodolné a dermatologicky testované.

 

V řadě Sun Care si můžete vybrat z osmi výrobků se širokospektrálními filtry, které poskytují kvalitní ochranu před škodlivým UVA a UVB zářením, hydratují pokožku, neutralizují působení volných radikálů a brání předčasnému stárnutí pleti. Řada obsahuje mléko na opalování SPF 6, 10 a 15 - hedvábně jemná voděodolná emulze s ochranným faktorem 6, 10 nebo 15, která v letním horku dodává tolik potřebnou hydrataci, brání spálení pokožky a jejímu dlouhodobému poškození. Pro pokožku, která se špatně opaluje a je náchylná ke spálení, je určen krém na opalování SPF 20, případně krém na opalování SPF 30. Řada je doplněna ochrannou tyčinkou SPF 15, která slouží k ochraně citlivých partií, jako jsou rty, nos, uši či ramena. V řadě Sun Care najdete také přípravky po opalování - sprej po opalování a mléko po opalování, které okamžitě zklidní pokožku rozpálenou sluncem. Sprej po opalování chladí a zjemňuje vysušenou pokožku, vysoce hydratační mléko zklidňuje podrážděnou pokožku a pomáhá uchovat opálení.

 

TŘI TOP TIPY NA BEZPEČNÉ OPALOVÁNÍ:

  1. Neopalujte se mezi 11 až 15 hodinou, kdy je sluneční záření nejsilnější.
  2. Vždy se natřete opalovacím krémem, i když je zataženo.
  3. Každé dvě hodiny se pečlivě natřete novou dávkou krému.

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.

 

Soutěžit můžete ZDE

 

Reklama