Určitě máte oblíbenou horkou koupel plnou příjemné vůně a chvilky, které máte jen pro sebe.
Odpočinek, to je vše, po čem toužíte a dovedete si jej vychutnat.

Pro tyto chvíle vám chceme představit novou řadu koupelové kosmetiky Palmolive Thermal Spa, kterou navíc můžete vyhrát v soutěži!
Tak jen zavřete oči, nechte se si do uší znít klidnou meditační hudbu a pokuste se vnímat tu vůni….

Určitě jsme vás navnadili natolik, že až dnes přijdete domů, první vaše kroky povedou do koupelny :-))))) nebo si takovou pohodu jistě neodpustíte o víkendu.

Již v dobách starověkého Řecka a Říma byly lázně oblíbeným relaxačním místem, tehdy však byly určeny především ke společenskému setkávání místní smetánky.
Postupem času se lázně stávaly záležitostí především odpočinkovou.
V dnešní době se lázně těší oblibě po celém světě – jen v Evropě je v roce 2003 navštívilo více než 130 mil. zákazníků.

Kult lázeňství se proto začíná přesouvat i do našich koupelen, které se, díky moderním masážním sprchám či vanám, stávají doslova soukromým rájem plným harmonie a odpočinku.
Ovšem vana či masážní sprcha sama o sobě atmosféru pohody a relaxace nenahradí.
K tomu, abychom se v koupelně cítili skutečně dobře, je potřeba také příjemná vůně, kterou hojně oplývá nová řada koupelové kosmetiky Palmolive Thermal Spa. Ta navíc dokáže pokožku hýčkat díky jedinečnému složení.
Obsahuje sprchové gely a pěny do koupele, které jsou na pohled velmi svěží a mají jemnou, delikátní vůni.
Transparentní balení navíc dodává všem produktům nádech luxusu termálních lázní, k tomuto pocitu přispívá také jedinečné složení všech produktů.

Palmolive Thermal Spa Hydrating (hydratační), v provedení sprchový gel a pěna do koupele, jsou obohaceny o výtažky z termálních minerálů, hydratační zásobníčky a extrakty z řas pro jemnou, hydratovanou pokožku.
Masážní sprchový gel Palmolive Thermal Spa Massage obsahuje termální minerály a masážní mikrogranule, které poskytují pokožce jemný peeling.
Bílý jíl stimulující krevní oběh umožňuje lepší pronikání aktivních složek do horních vrstev pokožky. Pokožka je po použití gelu hebká, vláčná a plná vitality.
Čistící pěna do koupele Palmolive Thermal Spa Purifying je obohacena o mořskou sůl a výtažky z termálních minerálů, revitalizuje a čistí pokožku a zanechává ji jemnou, zářící a plnou vitality.

Doporučená prodejní cena sprchových gelů Palmolive Thermal Spa je 70,- Kč, pěn do koupele 110,- Kč.    

Soutěžit s firmou Palmolive můžete ZDE      
Reklama