Tobolky BIOCELL s přírodní kyselinou hyaluronovou pro obnovu hydratace kůže jsou nyní k dostání v České republice.

biocell

Japonským vědcům se podařilo vyvinout novou molekulu kyseliny hyaluronové s nízkou molekulární hmotností. Nyní je mnohem jednodušší znovu obnovit a uchovat hydrataci pokožky.

Suchá pokožka je důsledkem stárnutí a pro mnoho žen představuje problém. Každé ženě se přibližně od třicátého roku začínají tvořit malé vrásky. Je to známka nedostatku kyseliny hyaluronové v těle způsobený pomalejším metabolismem. Kyselina hyaluronová je potřebná pro všechny tkáně v lidském těle. Ale nejvíce jí potřebuje právě kůže, a když má této látky nedostatek, ztrácí svou vitalitu a tvoří se vrásky. S věkem se snižuje vlhkost nejen v kůži, ale také v očích, vlasech a kloubech, a projevy nedostatku vlhkosti s přibývajícími léty narůstají: oči a vlasy ztrácí svůj lesk, klouby začínají vrzat.

biocellKosmetický průmysl používá různé prostředky, které zabraňují stárnutí pokožky a omezují tvorbu vrásek. I když hydratační krémy pleť hydratují, nedokážou proniknout hlouběji do vrstev pokožky a výsledek je krátkodobý. Účinnost injekcí proti vráskám je také dočasná a jejich aplikace je nákladná. Aby se kyselina hyaluronová dostala do spodních vrstev pokožky, musí do těla proniknout zevnitř. To bylo dlouho nemožné, protože molekuly této kyseliny jsou příliš velké na to, aby do pokožky pronikly krevním oběhem.

Japonští vědci až nedávno vytvořili metodu, kterou se jim podařilo molekulu zmenšit beze změny jejích vlastností. Tato jedinečná látka vytvořená v Japonsku vnesla do kosmetického průmyslu revoluční změnu.

Působení přípravku BIOCELL je laboratorně testováno a byla prokázána zvýšená hydratace pokožky. Tato aktivní látka proniká malými segmenty tenkého střeva do krevního oběhu až ke spodním vrstvám pokožky.

Tobolky BIOCELL s kyselinou hyaluronovou udržují pružnou a jemnou pokožku, obnovují rovnováhu vlhkosti pokožky a vyhlazují již vzniklé vrásky.

biocellA jak BIOCELL užívat? Alespoň dva až tři měsíce. Účinek zaznamenáte již za dva týdny, ale lepších výsledků dosáhnete při dlouhodobém užívání. První dva měsíce dvě tobolky denně, dále pokračujte jednou tobolkou denně.

Biocell je k dostání v kosmetických salonech, klinikách a lékárnách.