Máte často pocit, že váš den je příliš krátký na to, abyste všechno stíhali a přitom působili stále v pohodě? S revolučními pánskými i dámskými antiperspiranty Rexona Maximum Protection získáte natolik sebedůvěry, že absolvujete i extrémně náročný den bez jediné kapky potu ve vašem podpaží. Zažijete nejen pocit 2x účinnější ochrany před pocením*, ale i zdravého sebevědomí a svěžesti ve chvílích, kdy běžné antiperspiranty dostatečně nezabírají.  

rexKaždý z nás najde v průběhu pracovního týdne dny, které by bylo zapotřebí prodloužit nejméně na 48 hodin. Při velké fyzické či psychické pracovní zátěži naše tělo přirozeně reaguje tím, že se více potí. Jak se na to co nejlépe připravit v jarních dnech? Řešením je volba účinného antiperspirantu, na který se můžete kdykoli spolehnout. S antiperspiranty Rexona Maximum Protection v pánském i dámském provedení si můžete být jistí 2x účinnější ochranou v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji díky speciální technologii TRIsolid™, která zabraňuje pocení po celých 48 hodin. Ani při maximálně rychlém tempu vás tyto antiperspiranty v průběhu dne nikdy nezradí.

Neuvěřitelně účinné dámské antiperspiranty pro každou příležitost

Nenechte se vyvést z míry myšlenkami na to, jak zamaskovat skvrny v podpaží před důležitou pracovní schůzkou nebo prvním rande, kdy chcete vypadat sebejistě a v naprostém klidu. Vyzkoušejte proto antiperspirační krém Rexona Maximum Protection, na který se můžete stoprocentně spolehnout. Co je na něm tak výjimečného? Tento revoluční antiperspirant se speciální technologií TRIsolid™obsahuje větší množství antiperspiračních látek, které se rozpouští v potu a vytváří ochrannou vrstvu na pokožce tak, aby maximálně zabránily toku potu v podpaží. Přesvědčte se o tom sami. Po prvním použití antiperspiračních krémů Rexona Maximum Protection, které jsou dostupné hned ve třech příjemných a osvěžujících vůních (Everyday Fresh, Clean Scent, Sensitive Dry), nebudete chtít vyzkoušet žádný jiný antiperspirant.

Maximální ochrana podpaží bez jediné kapky potu pro muže

Kdo z mužů by nechtěl působit stále vyrovnaně a sebevědomě i ve stresujících situacích, aniž by musel kontrolovat své podpaží, zda je stále v suchu. S revolučním antiperspirantem Rexona Maximum Protection, u kterého si můžete vybrat ze dvou svěžích vůní, si můžete být jistí maximální a až 48 hodinovou ochranou i v těch nejnáročnějších situacích. Díky speciální technologii TRIsolid™ s vyšším obsahem antiperspiračních látek, zažijete 2x účinnější ochranu před nepříjemným pocením i jeho zápachem v porovnání s ostatními antiperspiranty Rexona ve spreji. Vyzkoušejte Rexona Maximum Protection Clean Scent nebo Extreme Fresh a objevte pocit svěžesti, který potrvá až 48 hodin.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena antiperspiračního krému Rexona Maximum Protection (45 ml) je 159,90 Kč.  

*V porovnání s naším běžným antiperspirantem ve spreji.

Reklama