Jaké potíže nastaly čtenářce Renatě po milování u rozhledny, to se dozvíte, když si otevřete tuto novinku. Rada: Nejprve pořádně prozkoumejte okolí!

Téma dne je tentokrát o sexu, konkrétně o sexu v přírodě. Následující vyprávění zaslala čtenářka Renata...

Rozhledna

Krásné téma pro dnešní den :-) a tak i já přispěji svou troškou do mlýna.

Jedno krásné odpoledne jsme se rozhodli projet se na kole. Na rozhledně jsme ještě nebyli, tak proč to nezkusit. Jedeme, mno spíše manžel jel, já za ním funěla jak lokomotiva, ono to je trošku hodně do kopce. Přiznám, že část cesty jsem jela, část cesty šplapala vedle kola, manžel na mě vždy počkal, ale nakonec jsme byli na vrcholu hory. Pod rozhlednou je krásné posezení, nikde nikdo, kolem jen příroda, ticho. Mno a tak nás napadlo, že bysme si mohli zpestřit náš sexuální život. V přírodě jsme se ještě nemilovali, tak hurá do toho. Trošku jsem se styděla, co kdyby nás někdo načapal. Naštěstí se tak nestalo a my si užili :-) . Mno a když bylo po všem, tak jsme šli blíže k rozhledně a tam nápis: „Objekt střežen kamerou“. By se ve mně krve nedořezal. Tak, jestli se někdo na ten záznam koukal, tak si určitě užil. :-)

Renata

Pozn. red.: Textneprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis